Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sayın karar_anı,kolay gelsin.
    eyvallah sağolun..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN görüldüğü gibi 9.70 geçilip tekrar saldı. sırada 9.76 var. ve tekrar geri çekilebilir olsada yakması çok olumludur. alttaki destekler dikkate alınarak buna göre pozisyon alınabilir
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. geçen sene ağustos krizi önceki hareketlerin aynısının tekrarını bekliyorum... önce malı boşaltacaklar(. garanda çok büyük satışlar olmuştu)...kur bu arada sabit takılacak... sonra dolara geçecek sıra ve hafif hafif yükselmeye başlayacak....sonra birisi tvlere çıkıp eyyy o eyy bu eyy faiz lobisi filan diyecek ve dolar iyice ateşlenecek... borsa yerin dibine gömülecek vs vs vs... ytd...

4. sayın Karar_anı izni ile kendimce birşeyler paylamak isterim .

5.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku
    xu100 takip ettiğim denge rakamları olası ilk 3 destek noktasında türbülans yaşanırsa yukarı gitme şansımız hala var .
    olmaz ise olası hedef siyah ok diye düşünüyorum .

VİOP bölümünde xu100 düşüncem .

6. Usdtry günlük ..

Fiyatlar hala dengelenmedi düşüş beklemek için erken ...

7. Garan günlük düşüncem ..

Kırmızı desteklerde tutunursa fiyatlar hedef siyah ok 10.12 olacağını düşünüyorum .

8.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

Garan günlük düşüncem ..

Kırmızı desteklerde tutunursa fiyatlar hedef siyah ok 10.12 olacağını düşünüyorum .
    hoş geldiniz, özletmiştiniz kendinizi... selamlar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •