Sayfa 6/21 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

sabah olası artı açılışlarda piyasanın dönüp dönmediğine karar verebilmek için YKBNK dirençler

3.14

3.16_ geçilip üzerinde tutunabilmesi çok olumlu.

3.25 direnç yolu açılır
    olası geri çekilmelerde ise GARAN 9.66 kırılması halinde tehlike devam edeceğine işaret eder ve soluğu 9.47 de alabiliriz arada dur nereye gidiyorsun hele bi soluklan, bir bardak çay içelim diyecek kimse yok çünkü bol şanslar...

böylelikle benim garan fren pedalı, ykbnk gaz pedalı oldu
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Slmlar.GARAN 10 20 yi aşarsa ne olur? Sabah acilistan ilk 1 saat içinde!! Sayın.Karar Anı..

Alıntı Originally Posted by Mickey Yazıyı Oku
    Slmlar.GARAN 10 20 yi aşarsa ne olur? Sabah acilistan ilk 1 saat içinde!! Sayın.Karar Anı..
    en son mesajımda kendi anlayışıma göre piyasanın ne olabileceğini yazmıştım ama, yinede garan 10.20 geçilirse sorusuna tahmin yapmadan somut rakamlarla cevaplayım. 10.20 geçildiğinde karşısına önce 10.23 çıkar sonra 10.26 ve 10.29.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sabah olası artı açılışlarda piyasanın dönüp dönmediğine karar verebilmek için YKBNK dirençler

3.14

3.25 direnç yolu açılır
    olası geri çekilmelerde ise GARAN 9.66 kırılması halinde tehlike devam edeceğine işaret eder ve soluğu 9.47 de alabiliriz arada dur nereye gidiyorsun hele bi soluklan, bir bardak çay içelim diyecek kimse yok çünkü bol şanslar...

açılışı görmeden yazılan çizilenler tahminden öteye gitmez. ama ben somut olarak kendi anlayışıma göre borsa dönüyor diyebilmek için neyi takip edebileceğimizi, satışlar devam edecek diyebilmek için neyi takip edebileceğimizi basit ve anlaşılır bir şekilde yazdım. gerisi hikaye bana göre. takip edin bakalım...

neşet babanın kaymağını almancılar yedi. idare edin diye kalanınıda bize göndermişlerdi...
    https://www.youtube.com/watch?v=jrCXlLv2T4U

yükseliş işaretini verecek olan ykbnk 3.16 geçemeyip geri salmasından dolayı şimdi gözler garan destek 9.66 üzerinde olmalı

aynı sözü nakarat gibi tekrarlamanında bir anlamı yok değilmi ama...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku

3.14

3.25 direnç yolu açılır

bu düşüncem aynen uygulanmış olsaydı fazla çizemezlerdi. görüyosun işte ykbnk 3.26 geçemiyor. sat anasını satayım kıyamıyorsan alttan yine al. bulunmadık bursa kumaşımı sanki. üstüne birde garan 9.66 kırıldığını görmene rağmen hala eline yapışmış gibi bırakamıyorsan ne diyim hayırlı işler...

Sayfa 6/21 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •