Sayfa 7/21 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

ne namussuz bunlar. tamam düzeldiniz demeden bırakırlarmı hiç sizde doğru sizi düzelttirenlerin yanına
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN_ 9.47 desteği aşağıda bırakarak 9.54 kapattı. buna göre yarın güne satıcılı bir açılışla başlayarak 9.47 ye tutunarak buradan döner denilemesede günü kayıpsız kapatma mücadelesi verebilir. sonuç olarak 9.47 kilit rakam oldu...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN_ 9.47 desteği aşağıda bırakarak 9.54 kapattı. buna göre yarın güne satıcılı bir açılışla başlayarak 9.47 ye tutunarak buradan döner denilemesede günü kayıpsız kapatma mücadelesi verebilir. sonuç olarak 9.47 kilit rakam oldu...
    Bilgilendirme için teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler...
    bunlar azcık grafik takip eden birisi için görünen net rakamlar. yani bunu yazmak başarı değilde. spor olsun diye belki hiç grafiğe bakmadanda oynayasn olabilir diye. bol şanslar

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bunlar azcık grafik takip eden birisi için görünen net rakamlar. yani bunu yazmak başarı değilde. spor olsun diye belki hiç grafiğe bakmadanda oynayasn olabilir diye. bol şanslar
    Olsun bilgi bilgidir .

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Olsun bilgi bilgidir .
    o zaman ken anlayışıma göre bir şey daha ilave edeyim. amerikanın türkiyeye yönelik ambargo olayını rafa kaldırmasını piyasa belki olumlu olarak karşılayarak sabah güçlü bir açılış yapabilir. bende bunun inandırıcı olabilmesi için YKBNK. 3.16 direncini geçerek üzerine oturması lazım olduğunu düşünüyorum ve olası geri çekilmede ykbnk 3.12 kırmızı çizgidir altında görmek iyi olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    o zaman ken anlayışıma göre bir şey daha ilave edeyim. amerikanın türkiyeye yönelik ambargo olayını rafa kaldırmasını piyasa belki olumlu olarak karşılayarak sabah güçlü bir açılış yapabilir. bende bunun inandırıcı olabilmesi için YKBNK. 3.16 direncini geçerek üzerine oturması lazım olduğunu düşünüyorum ve olası geri çekilmede ykbnk 3.12 kırmızı çizgidir altında görmek iyi olmaz
    Siteyi takip eden benim gibi çoğunluk finans uzmanı değiliz. Sizin gibi fikirleri inceleyerek bir yol çiziyoruz. Endeks ile ilgili görüşlerinize ; teşekkür ederim ...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    şu pandemi günlerinde ben size akşam pazarı bi ucuzluk yapayım. YKBNK 3.14 direnç anasını satayım bunun altındaki her rakam tepki alımıdır. dahada aşağı olmaz ama geliş fiyatı

Sayfa 7/21 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •