Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
Arama sonucu : 164 madde; 161 - 164 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

bir çok oyuncu belkide ben farklı enstürmanlarda işlem yapıyorum diye ciddiye almayabilir ama, hata eder.. çünkü nasılki bankalar yürümeden piyasada patinaj oluyor ise, aynı şekilde düşerkende ne var ne yok peşine takıp sürükler...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN_ dünkü sarsıntıdan sonra bence bugün oyunun oturmasını beklemek daha mantıklı olur. ayrıca yükselişin dahada devam edeceğini işaret eden 10.18 direnci zorlamasına rağmen geçememeside dikkate alınmalıdır...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

entellektüel abdallar. istiklal marşını kim yazdı sorusunu cevaplıyor borsamı? az bi itekleyin kendiliğinden gider. biz biraz gülelim
    https://www.youtube.com/watch?v=pqSRCusvlCU

Başlık sahibinin talebi üzere kapatılmıştır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •