Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

GARAN_ 9.68 kilit rakam oldu. altında hala karanlıktayız, üstünde ümitler devam eder...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. 9.67-68 de haklısın sn.karar_anı da şu yıllık pivot seviyesi 9.74 altı kapanışlarda orası tutmaz gibi gözüküyor.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

9.67-68 de haklısın sn.karar_anı da şu yıllık pivot seviyesi 9.74 altı kapanışlarda orası tutmaz gibi gözüküyor.
    9.68 kilit rakamdır. her zaman için geçerlidir. üstü aydınlığa çıkan yoldur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bugün seans sonuna doğru sanki sp not artıracak gibi bir görüntü vererek biraz yukarı doğru hareketlenmeler yaşamamıza rağmen notumuz sadece teyid edildi. buna göre ben yine GARAN 9.68 rakamını çok önemsiyorum. bunun üzerinde tutunabilirmi, kırılıp tekrarmı alırlar bir anda karar vermeden dikkatlice takip edilmesini öneriyorum. sonuç olarak yukarı hareketlerin gelmesi ve devam etmesi için 9.68 üzerinde kalması olmazsa olmazımızdır. bunlarıda tabi kendi düşünceme göre değerlendiriyorum. kimseye önderlik yapmak, akıldanelik yapmak, gibi bir düşüncemin olmadığını belirtmek isterim. adettendir diye...

bu arada sağlam olarak düşündüğüm iki kağıttan birisi olan TSKB fena gitmiyor. üstelik bankaların çakıldığı bir günde güzel bir performans sergilemeside ayrı bir detay. ilk etapta direnç 2.20

Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar:
    - Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz?
    Doktor:
    - Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç şey veriyoruz. Bir kaşık, bir fincan ve bir kova. Sonra da kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz.
    Adam:
    - Anladım. Normal bir insan kovayı tercih eder. Çünkü kova kaşık ve fincandan büyük.
    - Hayır, der doktor. Normal bir insan küvetin tıpasını çeker.

"Gerçek akıl, sadece bize sunulan çözümleri seçmek değil, en uygun çözümü bulabilmektir."

Size sunulan her seçenek doğru olmayabilir.
    Onu aramayı asla bırakmayın.

piyasaya GARAN penceresinden baktığımda kırmızı çizgi üzerinde bir kapanış yaptığımızı görüyoruz ama, farklı bir pencereden baktığımda kırmızı çizginin bir tık altında kapattığımızı gördüm. bunuda tabiki yine banka değerlendirerek ve YKBNK kırmızı çizgi 3.12 altında 3.11 kapatmış olmasında gördüm. şimdi o banka bu banka hangisi diye mızmızlanan olabilir ama, öyle curp diye yutulacak hazır lop yookk... borsa bu.. gerektiğinde endeks lerde takip edilmeli. yükseliş ve düşüşler kara göründü veya batıyoruz sesleri duyulmalı

Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •