Sayfa 10/21 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

1. Her zaman derim . Sonuçta finans uzmanı değilim. Fakat forum üyelerinin ve sizlerin paylaşımlarından sonuç çıkarmaya çalışıyoruz. O da bu konuda herkesin risk ve algıları ile ilgili . Herkesin kural ve oyun planı var . Paylaşımlarınız gayet mantıklı ve değerli...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Her zaman derim . Sonuçta finans uzmanı değilim. Fakat forum üyelerinin ve sizlerin paylaşımlarından sonuç çıkarmaya çalışıyoruz. O da bu konuda herkesin risk ve algıları ile ilgili . Herkesin kural ve oyun planı var . Paylaşımlarınız gayet mantıklı ve değerli...
    olayda budur zaten. eğerki bir görüş mantığınıza uyuyorsa kendi iradenizle uygularsınız. değilse tabiki burda kimse uzman değil zaten bir uzmanda gelip burda amatörce paylaşımda bulunmaz. profesyonelce oynanan bir oyun çünkü...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

işte böyle engebeli yollarda direksiyon sağlam olacak.. değilse görünen köyün yolunu kim olsa bulur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

seans açılışını görmeden yorum yapmanın üfürmek olacağını düşündüğüm için sadece piyasayı sağlığına kavuşturabilecek YKBNK 3.12 üzerine mutlaka atması lazım. diğer türlü yukarı aşağı hareketler bugünkü gibi al sat olur. top ayağına yakışan için çok fazla sorun olacağını sanmıyorum ama, ayağının dışı ile dengesiz bir şekilde topa yön vermek isteyen için zor bir piyasa olacak...

boş boş laf yarıştırana kadar bende türkü dinlerim
    https://www.youtube.com/watch?v=ddbpDE0vSGk

piyasa yukarı dönüyor diyebilmek için YKBNK 3.05 geçilmeli. tabii sağlığına kavuştu diyebilmek için 3.12 dışına atıp yangından kurtulmalı

bankalarla piyasaya ayar verilebilirmi? hemde nasıl.. inanamıyosun değilmi izle o zaman

ha bide gözüyle okumayanlar için bir daha yazayım. ben banka yazmıyorum banka baz alarak piyasa yorumluyorum.. ama sakın deneyim deme elini yakarsın... hemde yüzde bir milyon...

Sayfa 10/21 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •