Sayfa 326/1000 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kısa vadeli bonolarda son durum nedir acaba
    Hafif düşüş görünüyor son veri de

2.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    porföydeki ağustos ve eylül 2020 vadeli tahviller satış yedi bugün
    üstadım, her insanın alanında uzman olduğu bir dal vardır ve bu alanda kesinlikle uzmansınız. çünkü tesbitleriniz kolay kolay şaşmıyor. bu yüzden sormak istiyorum: bu gün durumlar nasıl? sık sık değiştirme yapmayayım diyorum ama ziraatın hangi fonu bu gün için daha mantıklı? dün borçlanma araçlarında kaldım neredeyse eksi yiyecektim. en azından kira sertifikasına geçsem diyorum, ne dersiniz?

3. Yapı krediden işlem yapan arkadaşlar ysu fonunun yapı kredi de hangi ad ile geçtiğini biliyor mu acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Yapı krediden işlem yapan arkadaşlar ysu fonunun yapı kredi de hangi ad ile geçtiğini biliyor mu acaba?
    Koç ülkem için diye geçen fon.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, her insanın alanında uzman olduğu bir dal vardır ve bu alanda kesinlikle uzmansınız. çünkü tesbitleriniz kolay kolay şaşmıyor. bu yüzden sormak istiyorum: bu gün durumlar nasıl? sık sık değiştirme yapmayayım diyorum ama ziraatın hangi fonu bu gün için daha mantıklı? dün borçlanma araçlarında kaldım neredeyse eksi yiyecektim. en azından kira sertifikasına geçsem diyorum, ne dersiniz?
    zpk nın içindeki menkul kıymet çeşitliliği fazla ve piyasada işlem görmeyenlerle dolu bu nedenle zpk nın getirisini tahmin edemiyorum.Bugün şu dakika itibariyle TZV yi SATIN ve TZL ye geçin.TZV bugün fena ÜZECEK.Saat 14:00 a kadar gidişat değişmez ise.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Koç ülkem için diye geçen fon.
    Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    zpk nın içindeki menkul kıymet çeşitliliği fazla ve piyasada işlem görmeyenlerle dolu bu nedenle zpk nın getirisini tahmin edemiyorum.Bugün şu dakika itibariyle TZV yi SATIN ve TZL ye geçin.TZV bugün fena ÜZECEK.Saat 14:00 a kadar gidişat değişmez ise.
    çok teşekkür ederim. zamanımız var, olmaz ama 14'e kadar farklı bir durum olursa yazarsanız sevinirim. selamlar ve bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kvba biraz daha düşük geliyor gibi şu anda gibi duruyor .
    Bugün tam tersi olup kvbaf, ppf nuna göre daha çok getirebilir.

Sayfa 326/1000 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •