Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Arma Elektropanç Haziran ve Eylül 2019 ödemelerini gerçekleştirememiş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/789060
    Halbuki reytingi iyiymiş...

https://www.enerjigunlugu.net/jcr-ae...edi-22600h.htm
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    acc zarar getirmiş vebali kimin boynuna şimdi
    Vebal diye bir durum söz konusu olamaz. Kimse kimseye zorla fon aldırmıyor. Ha burada bazı fonlar övülüyor, bazıları da eleştiriliyor. Söylenilen fonun bilgileri her yerde mevcut. Açar bakar incelersin. Kafana yatarsa alırsın yatmazsa almazsın. Bu tür mesajlar burada paylaşımları da etkiler. Onun için kar edince teşekkür, zarar edince vebal olmaz böyle bir şey. Şu an bende de ACC ve TCD var . Ve yeni aldım. İlk getiri küçükte olsa zarar yazdı. Şimdi suçlu mu arayalım. Kendim düşündüm, taşındım karar verdim ve aldım. Durum bu. Size fon işini bir kez daha düşünün derim.

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Vebal diye bir durum söz konusu olamaz. Kimse kimseye zorla fon aldırmıyor. Ha burada bazı fonlar övülüyor, bazıları da eleştiriliyor. Söylenilen fonun bilgileri her yerde mevcut. Açar bakar incelersin. Kafana yatarsa alırsın yatmazsa almazsın. Bu tür mesajlar burada paylaşımları da etkiler. Onun için kar edince teşekkür, zarar edince vebal olmaz böyle bir şey. Şu an bende de ACC ve TCD var . Ve yeni aldım. İlk getiri küçükte olsa zarar yazdı. Şimdi suçlu mu arayalım. Kendim düşündüm, taşındım karar verdim ve aldım. Durum bu. Size fon işini bir kez daha düşünün derim.
    vebalden bahseden ben değilim bu sadece bahsedenlere yaptığım bir ironiden ibaret bu konuyu fazla uzatmıyorum herkese ders olmuştur umarım

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayrani ustadim hep derim
    Dolara bakin dolara
    Kudurdu resmen
    Bu hayraalamet degil
    Web dolar kuruna şöyle bir bakarım. Çünkü az da olsa biraz dolarım var. Doların bu hareketini ben yıl sonuna bağlıyorum. Ki daha bir kaç ay önce doların yıl sonu hedefi 6,20 - 6,30 gibi bekleniyordu ama bana göre 5.80 - 5.90 aralığında hareket edecek gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    vebalden bahseden ben değilim bu sadece bahsedenlere yaptığım bir ironiden ibaret bu konuyu fazla uzatmıyorum herkese ders olmuştur umarım
    Ok. Ben yanlış anladım. O zaman sorun yok. Bol kazançalar

6.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Bu nedir ustad
    Sakat bi durummu var
    AHU veOSD var

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. R.lucas
    Admustafa ustadlar
    Ost lerin icinde olan tahvil.cikaran firmalara
    Nerden bakiliyor.
    Tpf ye yaptiginiz acilimi rica etsem
    AHU ve OSD İcinde yaparmisiniz

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    R.lucas
    Admustafa ustadlar
    Ost lerin icinde olan tahvil.cikaran firmalara
    Nerden bakiliyor.
    Tpf ye yaptiginiz acilimi rica etsem
    AHU ve OSD İcinde yaparmisiniz

Fonların KAP adreslerinde yayınlanan aylık dağılım raporlarından bakarak hangi ÖST'ler var bulabilirsiniz. TR ile başlayan kodu google'a yazarak aratırsanız çıkar kime ait olduğu. Kime ait olduğunu bulduktan sonrada ilgili şirketin KAP sayfasından takip edebilirsiniz ödemelerini sn.cerento. OSD için mümkün değil söylediğiniz çünkü tam dökümü yayınlamıyor dağılım raporunda fakat AHU için kontrol yapabilirsiniz.

Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •