Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 817 - 824 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    [Selamlar
    Bugun 10 yilliktada dusme.var
    Biliyorum ancak valör olduğu için yarın giriş yapacaksınız pek fayda sağlamaz şuan elinde olanlar hariç.

2. arkadaşlar, bu gün itibarıyla hisse fonlarda pozisyon almak ne kadar doğru? yüzbin üzerinde kalıcılık ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    YHT ykb den alınıyor sadece valör yok yarın çıkarsın.
    Ek olarak YSU, HST de kısa süreli portföy de kalabilir al sat için.

Tahvil faizleri bugün enflasyon verisinden dolayı düştü zaten bekleniyordu, benim 12 hedefim halen sürüyor ancak yarın bir düzeltme gelebilir ayrıca aralıkta tahvil tekrar kafayı yukarı kaldırır az da olsa.
    Enflasyon ters baz etkisinden dolayı yükselecek.
    News tahvil faizleri 12 ye gelirse PPF den KVBAF nuna geçelim değil mi? Gün içinde saat 16 00 ya kadar değiştirme şansımız var herhalde.

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    News tahvil faizleri 12 ye gelirse PPF den KVBAF nuna geçelim değil mi? Gün içinde saat 16 00 ya kadar değiştirme şansımız var herhalde.
    12 bugün olmaz ama olursa tabiki geçin

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, bu gün itibarıyla hisse fonlarda pozisyon almak ne kadar doğru? yüzbin üzerinde kalıcılık ihtimalini nasıl görüyorsunuz?
    Hayrani hocam gündemde bir yarın halkbank davası var onun dışında bir hafta boş neredeyse bu süre zarfında 100 üstü kalıcı olur görünüyor bugünki şartlarda.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Arkadaşlar T+1 şeklinde alınan OVBAF için talimat verildiğinde bloke edilen paraya repo uygulanıyor mu? Çünkü iş bankasından aldığım fonda hesaplama yaptığımda repo uygulanmamış görünüyor

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    bugün kvba fonlarına girilir ,ben ppf yi satıp kvba fonuna girdim.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar T+1 şeklinde alınan OVBAF için talimat verildiğinde bloke edilen paraya repo uygulanıyor mu? Çünkü iş bankasından aldığım fonda hesaplama yaptığımda repo uygulanmamış görünüyor
    İşbank valörlü fon alımında repoda nemalandırıyor parayı. Repo oranı %8 idi şu an nedir bilmiyorum. Hesaplamanızı neye göre yaptığınız ? Valörlü fonda alış fiyatınız ertesi gün TEFAS'ta gördüğünüz fiyattır. Alış günü fiyatıyla hesaplarsanız tutarsızlık olabilir.

8. T+1 fonda saat 13 e kadar alim girildi
    Saat 16 ya kadar degistirme nedir
    Yardimci olurmusunuz
    Hst ve htt alindi

Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz