Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 833 - 840 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bugun ilk defa t+1fon aliyorum.
    Tefas saat 16. Ya bi yardimci olun
    Biraz acemiyim
    T+1 fonda valör atlatma saati vardır genellikle 13:30'dur. Fona göre 13 veya 12:30 olanda vardır. Bu saatlere kadar emir iptali mümkündür fakat bu saatler dışında herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Valör atlatma saatinden önce verdiğiniz emirler çalıştığınız kuruma göre PPF veya repoda bir gün nemalanır. Bir gün sonra TEFAS'ta gördüğünüz fiyattan 14:00'den sonra hesabınıza geçer.

2. Elimde HTT var, satma zamanımı şimdi.sizce

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bugün kvba fonlarına girilir ,ben ppf yi satıp kvba fonuna girdim.
    Ben de kvbaf na geçtim memorex sağol. Tahvil faizlerinde düşüş az da olsa sanki sürecek gibi. Bu arada sistem ne senin ne de News için itibar puanı vermemizi kabul etmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by gogoman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,sabahtan beri TOT almak istiyorum fakat izin vermedi ,sebebini bilen varmı acaba?

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    TEB i aradım şu an stok bitti dediler

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bugun ilk defa t+1fon aliyorum.
    Tefas saat 16. Ya bi yardimci olun
    Biraz acemiyim
    kardeş t1 fonların hepsinde tefaş son işlem saati olarak 16, veya 17.45 gibi saatler görünür ama bu sizi yanıltmasın. bu tür fonların son işlem saati, aslında 13 veya 13.30'dur. bu satlerden sonra verilen talimatlar ertesi gün girilmiş sayılır. yani bu gün 13.31'de talimat vermekle yarın 13.29'da vermek arasında hiç bir fark yoktur. bu yüzden fonların kendi sayfalarındaki açıklamalara bakmadan t1 fon almayın. ilgili fonların sayfalarında bu hususlar net şekilde belirtilir. mesela iş günlerinde saat 13'e kadar verilen talimatlar ertesi günün fiyatından, 13'ten sonra verilen talimatlar ise bir gün sonra verilmiş kabul edildiğinden t2 günün fiyatından gerçekleşir benzeri bilgiler olur. diyelim bu gün t1 fon alacaksınız ama saati kaçtı. bu durumda bu günden kesinlikle talimat vermeyin ve kısa vadeli borçlanma veya ppf fonlarından hangisi o gün için uygunsa onu aldıktan sonra ertesi gün talimat verin.

6. Arkadaşlar bu ppf fonu nedir ?

7. Tesekur ederim.
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TEFAS'ta valörlü fonda herhangi bir değişiklik yapamazsınız emir iptal son saatinden sonra. Emir iptal de genellikle valör atlatma saatidir. Söylenen eğer tahvil faizlerinde aşağı yönlü bir hareket varsa bankanızın Ppf'si ile kısa vadeli borçlanma araçları arasındaki geçiştir.
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kardeş t1 fonların hepsinde tefaş son işlem saati olarak 16, veya 17.45 gibi saatler görünür ama bu sizi yanıltmasın. bu tür fonların son işlem saati, aslında 13 veya 13.30'dur. bu satlerden sonra verilen talimatlar ertesi gün girilmiş sayılır. yani bu gün 13.31'de talimat vermekle yarın 13.29'da vermek arasında hiç bir fark yoktur. bu yüzden fonların kendi sayfalarındaki açıklamalara bakmadan t1 fon almayın. ilgili fonların sayfalarında bu hususlar net şekilde belirtilir. mesela iş günlerinde saat 13'e kadar verilen talimatlar ertesi günün fiyatından, 13'ten sonra verilen talimatlar ise bir gün sonra verilmiş kabul edildiğinden t2 günün fiyatından gerçekleşir benzeri bilgiler olur. diyelim bu gün t1 fon alacaksınız ama saati kaçtı. bu durumda bu günden kesinlikle talimat vermeyin ve kısa vadeli borçlanma veya ppf fonlarından hangisi o gün için uygunsa onu aldıktan sonra ertesi gün talimat verin.

8.  Alıntı Originally Posted by gogoman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ppf fonu nedir ?

Para Piyasası Fonunun ilk harfleri. Eski adıyla likit fon

Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz