Sayfa 109/1000 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 865 - 872 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra valorsuz fon varmidir bu gece nemalanacak tskler
    çalıştığınız kurumun ppf si ya da borçlanma fonundan başka şansınız yok anlık olarak.

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Altın fonların gerek gram altın gerekse de diğer altın fonlarla arasında getiri değişkenliği gayet tabiki mümkün. Geçen yıl ICBCT Altın fonu (ICA) bir ara diğer altın fonlara 2 kat fark atmıştı. Neden oldu, nasıl oldu kimse anlamadı ama oldu. Umarım bu yıl şans bize güler de aynı şeyi TUA (belkide GTA alacağım henüz emin değilim) dostumuz yapar. Fiziki altın alma konusunu 3 oldu cevaplıyorum, artık bu sorulara cevap yok üstadım. Ben foncuyum ve burası fon başlığı.

Altın fon için temel beklentim gerek ons gerekse dolar/tl tarafında gayet uygun seviyeler görüyor olmam. Faizler 12 lere değip tekrar 13,5 lara doğru atak yaparsa hemen satıp yerine HTT alacağım. Ve bu böyle sürüp gidecek. Hisse fonlarım ise belli. Onlarda alıp satma diye bir şey yok. Belki % 5 lik YAK yerine ACC ya da GL1 denemesi yapabilirim 13 Kasım sonrasında.
    İCBC altın fonundaki geçen yıl yaşanan agrasif getiri, benim de dikkatimi çekmişti. o ara epeyce uğraştım, fon yönetiminin iletişim numaralarını arayıp sordum ama bu konuda bir şey söyleyemeyizden başka bir şey demediler. ısrarla "nasıl bir sıtrateji izlediniz de altının ve diğer altın fonlarının iki katı oranında getiri yakaladınız?" diye ısrar edince de bu sorumu fonun e posta adresine mail ile sormamı ve fon yöneticisinin cevabını beklememi belirttiler. mailime gelen cevabı ise hiç unutmuyorum:
    SN Ünal, fonlarımızla ilgili tüm bilgilere kaptaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ilginize teşekkür ederiz.
    kasten böyle yazdıklarına adımın Hayrani olduğu kadar eminim. çünkü gayet net bir şekilde fonun diğer fonlara ve altının getirisine göre nasıl olup ta iki kat getiri elde ettiğini sormuştum. bu soruya hiç bir şekilde cevap alamayacağımı bu cevapla anlamış oldum, bol kazançlar dilerim

3.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    çalıştığınız kurumun ppf si ya da borçlanma fonundan başka şansınız yok anlık olarak.
    Onuda sordum 5 ten sonra alinir diyor.o da yarin ki fiyattan mis ne anladim bu isten .neyse gecelik 10.60 repo yapacagiz baska care yok tskler herkese

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra valorsuz fon varmidir bu gece nemalanacak tskler
    13.30'dan sonra tek seçeneğiniz, çalıştığınız bankanın ppf veya kısa vadeli borçlanma araçları fonu. ben bu noktada geçen hafta ziraatten de hesap açarak üçüncü bir seçeneğe kavuştum. cuma günü ziraat portföy kısa vadeli kira sertifikaları katılım fonu aldım ve ppf ve kısa vadeli borçlanma araçları fonundan daha iyi bir getiri yakaladım. gerçi kira sertifikalarının sağı solu belli olmuyor da en azından şansımızı deneyebileceğimiz üçüncü bir seçeneğe kavuşmuş oldum

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Onuda sordum 5 ten sonra alinir diyor.o da yarin ki fiyattan mis ne anladim bu isten .neyse gecelik 10.60 repo yapacagiz baska care yok tskler herkese
    Finans'ta öyle maalesef

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    T+1 fonda saat 13 e kadar alim girildi
    Saat 16 ya kadar degistirme nedir
    Yardimci olurmusunuz
    Hst ve htt alindi
    Sabah ben de girdim htt ve dzt 13 ten sonra talimat iletiliyor işbankasında geri dönüş yok

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. gpg sattık 2 gun sonraya satış verdi

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

8. [ ppf ve repo yapiliyor ben hsbc pff aliyorAQUOTE=r.lucas;3861276]Arkadaslar eskiden 13.30 a kadar olan fonlardan alinca ayni gun ppf de nemalaniyordu .simdi t+1 fon alacagim misal hsp ...peki bugun param ppf de nemalanamayacagina gore bosta mi kalir.yoksa bankama mi sorayim[/QUOTE]

Sayfa 109/1000 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •