Sayfa 116/1000 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 921 - 928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Orta ve kısa vadelerde düşüş devam ediyor bugünde, henüz sonuna gelmedik.
    Sn. NewsTR, dünde düşüş vardı ama YHT çok kötü getirdi, ne yapacağız bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Sn. NewsTR, dünde düşüş vardı ama YHT çok kötü getirdi, ne yapacağız bilemedim.

Evet dün iyi trade yapılmamış YHT, bugün telafi eder diye düşünüyorum tablo konusuna bakarsanız bazı günlerde geçmişte negatif ayrışmış sonra telafi etmiş.
    Tabiki bugün gelen dağılıma bakmak lazım ne olmuş diye ona göre elinizde varsa değiştirirsiniz.

3. Şöyle bir durum var. Yıl sonu enf. hedefleri 12.5 . Ve faizler de buna göre ayarlaniyor. Bu sebeple ben 13'ten sonra düşmez diyordum. Banka faizleri de nette buna yakın ve - faize denk geliyor. Ama şu an kv 12 olmuş durumda.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet dün iyi trade yapılmamış YHT, bugün telafi eder diye düşünüyorum tablo konusuna bakarsanız bazı günlerde geçmişte negatif ayrışmış sonra telafi etmiş.
    Tabiki bugün gelen dağılıma bakmak lazım ne olmuş diye ona göre elinizde varsa değiştirirsiniz.
    Tamam, olumlu olumsuz birşey görürsek yardımlaşalım

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bu gün yapılacak hazine ihaleleri orta vadeli faizler üzerinde baskı oluşturabilir canım arkadaşım.
    Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Şöyle bir durum var. Yıl sonu enf. hedefleri 12.5 . Ve faizler de buna göre ayarlaniyor. Bu sebeple ben 13'ten sonra düşmez diyordum. Banka faizleri de nette buna yakın ve - faize denk geliyor. Ama şu an kv 12 olmuş durumda.
    Daha da aşağı düşer mi, düşer. Çünkü işçinin, emekçinin maaşına buna göre (enflasyon bağlantısı) zam yapılacak. Kanaatimce -kısa vadede- 12'nin altı bu çeşit yani tüikvari balon olur. İşte bu balonu yakaladığımız an (muhtemelen 13 Kasım'ın hemen sonrası olacak) HTT'lerimizi Rothschild dostumuza iade edeceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Tahvillerde düşüşün sonuna yaklaştık galiba ben de orta vadeli borçlanma fonu alım emri vermiştim bugün ama bundan sonra ne kadar getiri sağlar bilmiyorum, iptal mi edeyim bilemedim. Uzun vadelileri de artık satmak gerekiyor herhalde bundan sonra ne kadar düşer ki faizler.
    Tahvil faizlerinde tek haneli rakamları görebiliriz. Bana göre mevduat faizlerinde de düşüşK devam edecek. Küçük ölçekli bankalar 11 - 12 bandına, büyük ölçekli bankalar ise 9 - 10 bandına gelebilir diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Daha da aşağı düşer mi, düşer. Çünkü işçinin, emekçinin maaşına buna göre (enflasyon bağlantısı) zam yapılacak. Kanaatimce -kısa vadede- 12'nin altı bu çeşit yani tüikvari balon olur. İşte bu balonu yakaladığımız an (muhtemelen 13 Kasım'ın hemen sonrası olacak) HTT'lerimizi Rothschild dostumuza iade edeceğiz.
    Bu durumu düşünmemiştim. Evet, haklısınız. Kısa vadede oldukça düşük olmalı ki zamda iskonto olsun.

Sayfa 116/1000 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •