Sayfa 14/1000 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 105 - 112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    ACC yönetiminin sayın hayrani'ye yaptığının 1 tık altı.
    Merhaba Hocam,

Google tablonuzu gözden geçirebilir misiniz ? ikinci tabloda bazı satırlarda #REF gibi hatalar var.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Foncu kardeşlerim gelecek haftaki stratejimiz ne olmalı?
    Var mı bir fikri olan?
    Bir Brain Storming yapalım.
    Ünlü spekülatör Webster üstad da bize destek atar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. AHU %19-20lerde seyrediyor. TOT son 10 gündür %17 MK'larda. Tuttuğu östleri beğendiğim için bir süre bunlarda park ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Merhaba Hocam,

Google tablonuzu gözden geçirebilir misiniz ? ikinci tabloda bazı satırlarda #REF gibi hatalar var.
    Dün IGA ve IGL'yi listeden çıkarmıştım üstadım. Orayı düzeltmeyi unutmuşum. Düzelttim. Artık oynama yok fon çeşitleriyle. Son kararım.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    AHU %19-20lerde seyrediyor. TOT son 10 gündür %17 MK'larda. Tuttuğu östleri beğendiğim için bir süre bunlarda park ederim.
    Sulo bey seçimler iyi maşallah.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Dün IGA ve IGL'yi listeden çıkarmıştım üstadım. Orayı düzeltmeyi unutmuşum. Düzelttim. Artık oynama yok fon çeşitleriyle. Son kararım.
    Üstadım hangisi güzelse ona atlamamız lazım.
    Hovarda olmalıyız hovarda.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Foncu kardeşlerim gelecek haftaki stratejimiz ne olmalı?
    Var mı bir fikri olan?
    Bir Brain Storming yapalım.
    Ünlü spekülatör Webster üstad da bize destek atar.
    Herkes temkinli bir duruşa geçmiş. Riskli fonlar portföyde %50'den fazlaysa %40-30'lara çekmek faydalı olur deniyor. Webster üstad biraz sonra yapılacak fon dağılımı paylaşır

8.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    AHU %19-20lerde seyrediyor. TOT son 10 gündür %17 MK'larda. Tuttuğu östleri beğendiğim için bir süre bunlarda park ederim.
    TOT'da merdiven yapmış üstadım bu ayda gelirmi acaba devamı

Sayfa 14/1000 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •