Sayfa 150/1000 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Çıkmış olsaydı dün daha iyi getirirdi bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2 gun once yazmistim ons tehlikeli noktada! En azindan satis yapsaydilar. Bunlar forekste para yatirmislarmi? Yarn buyuk eksi mi yani?

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    2 gun once yazmistim ons tehlikeli noktada! En azindan satis yapsaydilar. Bunlar forekste para yatirmislarmi?
    Sanki onsta kaldıraçlı işlem yapıyorlarmış gibi geliyor bana.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bugün bana gelen bir mailden alıntı üstadım.
    "Alt-parite veya Altın-getiriler ilişkisinin geride bıraktığımız 10 yıllarda çalıştığı tarzda çalışmayacağını düşünüyorum. Altın orta vadede dolarla eş zamanlı olarak iyi performans gösterecek. Ancak paylaştığım grafik kısa vadede daha fazla satışın mümkün olduğuna işaret ediyor."
    Aynı kanaatteyim üstadım. Ancak bu zarar etmeme engel olmuyor maalesef. Umarım EID güzel getirmiştir, sevinç & hüzün bir arada. Bir de böyle deneyelim bakalım hayat nasıl..

4.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Sanki onsta kaldıraçlı işlem yapıyorlarmış gibi geliyor bana.

Opsiyonları vardı son dağılımda. Portföy büyüklüğü arttığı için yeni opsiyonlar yapmadılarsa düşük kalmıştır toplam portföy içerisinde

5. Onsta son kale ortalamaların geçtiği 1.420 civarı. Orada yeni bir alım yapmayı planlıyorum. Daha da aşağısı uzun vade.

6. TCD'de asıl sorun ons değil gene aşırı şişmesi olacak.
    Aynı durum ACC içinde var.
    ACC tarihinin en kötü 15 gününü yaşıyor, çünkü 15 günde aşırı derece giriş olmuş.

Burayı okuyanlara tavsiyem herkesin girdiği, aniden aşırı şişen fonlara değil kendinizin bulacağı ufak çaplı fonlara girin
    Sonra herkes girdiydi niye yandık demeyin.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Opsiyonları vardı son dağılımda. Portföy büyüklüğü arttığı için yeni opsiyonlar yapmadılarsa düşük kalmıştır toplam portföy içerisinde
    Satmis olabilirlermi acaba? Yarin fena mi sayin mustafa?

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TCD'de asıl sorun ons değil gene aşırı şişmesi olacak.
    Aynı durum ACC içinde var.
    ACC tarihinin en kötü 15 gününü yaşıyor, çünkü 15 günde aşırı derece giriş olmuş.

Burayı okuyanlara tavsiyem herkesin girdiği, aniden aşırı şişen fonlara değil kendinizin bulacağı ufak çaplı fonlara girin
    Sonra herkes girdiydi niye yandık demeyin.
    Zaten fon o zaman bulunur ki şişmiş olmuş artık! Yoksa gidip direk yeni hisse bulup paranı 1 yılda 3 kat etsin

Sayfa 150/1000 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •