Sayfa 151/1000 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Aynı kanaatteyim üstadım. Ancak bu zarar etmeme engel olmuyor maalesef. Umarım EID güzel getirmiştir, sevinç & hüzün bir arada. Bir de böyle deneyelim bakalım hayat nasıl..
    EID telafi etmiştir umarım üstadım Bende dün sattım GL1'İ erken davranmışız Başka bir fona geçiş yapmayı düşünüyordum bugünkü yükseliş durdurdu beni

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Zaten fon o zaman bulunur ki şişmiş olmuş artık! Yoksa gidip direk yeni hisse bulup paranı 1 yılda 3 kat etsin
    Durum öyle değil
    Minik çaplı gözden uzak çok iyi fonlar var.
    Arayan bulur, ama burayı okuyanların çoğu ne moda ise balıklama ona dalıyorlar
    Sonu hüsran olabiliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Satmis olabilirlermi acaba? Yarin fena mi sayin mustafa?
    Ekim sonu vadesi doluyordu bir kısmının Sn.Shangil. Nisan vadeli bir tane daha vardı opsiyonları 1700 beklentili

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    10 yıllık tahviller dün ne kadar yükseldi ise bugün de aynı oranda düştü. Dün 0.5 götüren htt bugün 0.38 getiriyor. Bu fon işinde ciddi ciddi sıkıntılar var aslında. Hep kazandıracak değil tabii ki ancak tutarlı olmak en önemli kriter olmalı fon yönetiminde.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    EID telafi etmiştir umarım üstadım Bende dün sattım GL1'İ erken davranmışız Başka bir fona geçiş yapmayı düşünüyordum bugünkü yükseliş durdurdu beni
    Sormayın, sizin adınıza hassaten üzüldüm üstadım. Üstelik son portföyde % 25 banka koymuşlar. Diğer alengirli işlemlerden zarar etmedilerse bugünü iyi bir getiri ile kapatmış olmaları lazım. Bakalım yarın nasıl bir sonuç çıkacak ? % 1 altı ise kesinlikle iyi yapmışsınız bunlar bu işten anlamıyorlar derim.

Sanki ben anlıyorum da.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sormayın, sizin adınıza hassaten üzüldüm üstadım. Üstelik son portföyde % 25 banka koymuşlar. Diğer alengirli işlemlerden zarar etmedilerse bugünü iyi bir getiri ile kapatmış olmaları lazım. Bakalım yarın nasıl bir sonuç çıkacak ? % 1 altı ise kesinlikle iyi yapmışsınız bunlar bu işten anlamıyorlar derim.

Sanki ben anlıyorum da.
    Yarın %1.4 gelecek büyük bir ihtimalle Eylül dağılımda kalsalardı %1.9 gelecekti

7.  Alıntı Originally Posted by Reew Yazıyı Oku
    10 yıllık tahviller dün ne kadar yükseldi ise bugün de aynı oranda düştü. Dün 0.5 götüren htt bugün 0.38 getiriyor. Bu fon işinde ciddi ciddi sıkıntılar var aslında. Hep kazandıracak değil tabii ki ancak tutarlı olmak en önemli kriter olmalı fon yönetiminde.
    Sn.rew siz sadece gösterge tahvil üzerinden giderek çıkarımda bulunuyorsunuz. Tüm tahvilleri üzerinden değerlendirirseniz daha sağlıklı olur değerlendirme.

8. En azından benim gibi TUA pardon bahtsız bedevi olmadınız üstadım. Tam ben girdim 3 aydır kırılmayan desteği kırdım gördüğünüz gibi.

Sayfa 151/1000 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •