Sayfa 170/1000 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Takipteki hisse fonlardan MAC ve EID güzel kapattı günü. ACC'de yeni dağılım gelmediği için birşey söylemek zor ona.
    Sayın admustafa, daha önce paylaşılan hisse fonlar dosyası güncel mi acaba? Mac için 1.29 artış görüyorum, teyit etmek için sordum, teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Takipteki hisse fonlardan MAC ve EID güzel kapattı günü. ACC'de yeni dağılım gelmediği için birşey söylemek zor ona.
    Ustadim, bahsettiginiz ACC Ekim 2019 Portföy Dağılım Raporu ise kap adresinde saat 17:22 de yayinlanmis.

3.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Sayın admustafa, daha önce paylaşılan hisse fonlar dosyası güncel mi acaba? Mac için 1.29 artış görüyorum, teyit etmek için sordum, teşekkürler
    Dün tekrar paylaşmıştım dosyayı ve son hali paylaşıma açık hala. MAC son dağılıma göre 0.75 artı gözüküyor bende üstadım.

4.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Ustadim, bahsettiginiz ACC Ekim 2019 Portföy Dağılım Raporu ise kap adresinde saat 17:22 de yayinlanmis.
    Teşekkürler üstadım yarın güncellerim artık PC başında değilim

5. https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ZBK

TEFAS İşlem Durumu ''Fon Alımına Kapalı, Fon Bozumuna Açık'' şeklinde yazılı, başka fonlarda alım konusunda sorun yaşayan arkadaşlar acaba bu tür uyarı yazısını görmediler mi? yoksa uyarı yazısı olmamasına rağmen mi fon alımı engellendi?

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    1)her ayın ilk 10 günü içinde kap a bildiriliyor gördüğüm kadarıyla.
    2)bugünkü değerlemeyi ilgilendiren seans saat 14:00 itibariyle bitiyor.
    Teşekkür ederim memorex

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ZBK

TEFAS İşlem Durumu ''Fon Alımına Kapalı, Fon Bozumuna Açık'' şeklinde yazılı, başka fonlarda alım konusunda sorun yaşayan arkadaşlar acaba bu tür uyarı yazısını görmediler mi? yoksa uyarı yazısı olmamasına rağmen mi fon alımı engellendi?
    Ben ZBK fonunu geçen çarşamba satmıştım. Sanırım 7 8 gün hesapta tuttum. İlginç, hiç bu şekilde bir mesaja denk gelmedim.

8. hocam hangi fonlar var elimizde
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

Sayfa 170/1000 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •