Sayfa 189/1000 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım niye şaşırıyorsun şaşırmayalım diye tablo yaptık ya Tabloda -0.26 gözüküyordu kapanış GL1'de En yakın gerçekleşen tahminimizde MAC ve GMR'de olmuş
    Tabloyu gördüm de, ne bileyim belki bir sürpriz felan. Bu arada harika bir iş çıkmış gerçekten. Bir ara YDI eklesek fena olmaz üstadım. Sonuçta en iyilerden biri hakikaten ve gayet istikrarlı bir fon.

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Tabloyu gördüm de, ne bileyim belki bir sürpriz felan. Bu arada harika bir iş çıkmış gerçekten. Bir ara YDI eklesek fena olmaz üstadım. Sonuçta en iyilerden biri hakikaten ve gayet istikrarlı bir fon.
    Bugün PC başında olamayacağım üstadım yarın eklerim vaktim olursa YDI'yi 1 yıllık performanslara göre sıralama yapmıştım ilk 5 fon için düşünüyordum tabloyu ama GL1 eski göz ağrım FPH'nin son dönem performansıyla girdi tabloya YDI benimde ilgimi çekiyor son dönemlik performansı ile daha öncesinde pek dikkat çekmedi

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Formula Agresif Fonu, hisse senedi yoğun olması nedeniyle, toplam değerinin en az %80'i devamlı olarak temel analiz yöntemiyle piyasa değerinin iskontolu olduğunu düşündüğümüz BIST'te işlem gören şirket hisselerine yatırım yapar. Yüksek büyüme ve kar payı potansiyelleri için seçilen BIST hisselerinde esnek bir yaklaşımla yatırım yapmaktadır.

bu fon, bence tanıtım sayfasında yazdıkları sıtratejiye göre yatırım yapmaz oldu. geçen yıllarda sanki daha iyiydi. hatırlarsanız para piyasası fonları sayfamızda ben bu fonu sormuşdum, SN Admustafa üstadımız da uzun vadede güzel bir fon olduğunu ve hisseye ayırdığı tutarın tamamını bazan bu fona yatırmayı dahi düşündüğünü yazmıştı. gpg fonunun tanıtımında da çok mükemmel ifadeler var. o tanıtımı okusam, tam benim aradığım fon, böyle bizim yerimize her hafta piyasa koşullarına göre sıtrateji belirleyip hiç bir enstromana bağlı kalmadan şartlara göre yatırımlarımızı değerlendiren bir fon varken ne işim var başka yerde, kalma sakın başka yerde derim kendime. ama maalesef zamanla fonlar da değişiyor. yazdıkları sıtratejiyle uyguladıkları sıtratejiler birbirini tutmuyor. Mevlana boşuna dememiş "ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol" diye. bu sözü fon yöneticilerine de ithaf etmek lazım.
    GL1 uzun dönem performansıyla göz çarpıcıydı üstadım malesef aynı performansı son dönemde gösteremedi. İki kez sattım ikisinde de kazandırdı. Bir daha alırmıyım evet ama diğerlerine de şans vermek istiyorum biraz

4. Akbank in AFT fonu ile ilgili bilgisi olan var mi son 2 aydır dolar düşmesine rağmen sürekli yukarı doğru hareket ediyor

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

5. AFT benzeri fonlarda T+3 valör sıkıntısı var üstadım. Daha T+2 ye alışamadık. Ama gayet güzel grafiği var.

6.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Akbank in AFT fonu ile ilgili bilgisi olan var mi son 2 aydır dolar düşmesine rağmen sürekli yukarı doğru hareket ediyor

Apple, Adobe, Amazon, Alibaba, Google, Netflix gibi şirketlerin hisselerinden oluşuyor portföyü. Şu an Amerikan borsalarının zirvesinde olduğunu düşünürsek beklenen bir performans.

7.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Akbank in AFT fonu ile ilgili bilgisi olan var mi son 2 aydır dolar düşmesine rağmen sürekli yukarı doğru hareket ediyor

dolar, iki ay önce de bu seviyelerdeymiş. ama son aylarda Avrupa ve Amerika borsaları güzel yükseldi. teknoloji hisseleri, muhtemeldir ki daha iyi performans gösterdi ki fonda güzel getiriler oluştu.

Ulan bosa cirpiniyoruz
    15 gundur pegasus ve halk alsak 15 kar gelmismis 😃😃😃
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 189/1000 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •