Sayfa 191/1000 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sadicim
    Azer bulbul hakli valla
    Bu volatiliteyle bist harici yatirim araclarinin getirisi kisitli
    Hep yaziyorum ya
    Insanoglu acgozlu ������
    webcim
    pegasus zamani gecmis artik. pegasus migros mayis sonunda alinacaktir. risksiz full 100% artis pegasus. ben o zaman da post attim. Benim param olsaydi siz bulbuller gibi gidip calisardim bu paralarin 2 katini kazanardim

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bi tanesin üstadım. O değil, sen tut (o sen ben oluyorum) günlerce araştır tahvil & altın ters korelasyonu adına burada sabah akşam paylaşım yap. Bedevi misali terste kal. Kanıma dokunda inan olsun.
    Üstadım zamanlama sıkıntısı hepimizde mevcut. Bir fırsat görüp bir şeye ne kadar yoğunlaşırsak oradaki hareketleri izledikçe fırsatı kaçırmamak adına şu tarihte alacağım diye kendinize terminde koysanız ani bir kararla pozisyonun içinde buluyoruz kendimizi.

3.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    [ HTT -12 mk
    Bende bugun saticam zarar ettirdi QUOTE=Mel1005;3880068]Htt ve dzt ne
    oldu, açıklanmadı mı fiyat, bir haftadır yerinde sayıyorlar, satsak mı

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    [/QUOTE]Mk orani duzeltme. -7

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    AFT benzeri fonlarda T+3 valör sıkıntısı var üstadım. Daha T+2 ye alışamadık. Ama gayet güzel grafiği var.
    bununla beraber bir sorum var üstadlara; T+2 fona cuma günü verilmiş emir bugün 13.00 dan önce iptal edilir mi? edilirse ne olur ?
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

5.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    bununla beraber bir sorum var üstadlara; T+2 fona cuma günü verilmiş emir bugün 13.00 dan önce iptal edilir mi? edilirse ne olur ?
    Emri verdiğiniz gün emir iptal son saatine kadar iptal edilebilir emir. Yani bugün iptal edilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    cuma günü 13'ten önce verdiğiniz emir, 13 itibarıyla sisteme iletildiğinden geri dönüş olmaz. 13'ten sonra verilirse bu gün 13'ten önce iptal edilebilir diye düşünüyorum. 13 itibarıyla sisteme iletilen satış emriniz, bu sabah açıklanan fiyattan gerçekleşir ve paranız çarşamba öğleden sonra hesaba geçer

7. Arkadaşlar iş bankası internet bankacılığına girişte sıkıntı yaşayan var mı? ben giremiyorum da.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostum cesaretine hayranım. ben ful olarak hisse fona girsem kolay kolay uyuyamam. şu an ancak üçte bir oranında tcd'deyim. ne kadar risk, o kadar kazanç ama tersi durumlara karşı da tedbirli olmak lazım.
    Ben de sizin gibiydim zaman bu duruma getirdi 😃😃

296 k tek kalemde sayalim bakalim bugunden itibaren karimmi olacak zararimmi 😃😃

Sayfa 191/1000 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •