Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ne dediysek o
    Tcd 0.96 yapmis...
    dostum maşallahın var. sen bu işi çözmüşsün. yatırımcı piskolojisi olayı da buna dahil. bol kazançlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Acc sasirtti beni
    Agresif davranmis
    0.68
    fondaki hızlı arrtış durulunca yavaş yavaş kendilerine geliyorlar anlaşılan

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    fondaki hızlı arrtış durulunca yavaş yavaş kendilerine geliyorlar anlaşılan
    Ustadim ben acikcasi acc nin gidisini begeniyorum cunku belirsizlikler hala kalkmadi ve adamlar temkinli davraniyor yerinde olarak ama bistin arti kapattigi gun eksi getirmeyi nasil basariyorlar bunu hic anlamiyorum...syg

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Türev pozisyonu azalınca demekki böyle oluyor Defanstan çıkmış artık
    Daha cuma tum hisse yogunlar cosarken acc eksi getirdi. Bu gibi durumlara kizmamak elde degil ama 13 u oncesinde de temkinli durmak mantikli. 13 unden sonra da boyle yaparsa fon bosalir gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Daha cuma tum hisse yogunlar cosarken acc eksi getirdi. Bu gibi durumlara kizmamak elde degil ama 13 u oncesinde de temkinli durmak mantikli. 13 unden sonra da boyle yaparsa fon bosalir gibi...
    Biliyorum üstadım Perşembe ile Cuma dağılım % değerlerini kontrol ederseniz dünkü ve bugünkü pozitif getirinin nedeni anlaşılacaktır

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Biliyorum üstadım Perşembe ile Cuma dağılım % değerlerini kontrol ederseniz dünkü ve bugünkü pozitif getirinin nedeni anlaşılacaktır
    Sadicim
    Otelde bulusalim
    Suan aliyorum 😃😃😃

7. htt mk - 48,93 getirmiş

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tablomuzdaki hisse fonların hepside pozitif kapatacak gözüküyor. Günün birincisi TKF olacak Yarına EIB'te %0.5 getirecek sanırım
    Tablomuz şaşırtmadı tabloda günün birincisi TKF olmuştu EIB tahminimde %0.5004 gelen TEFAS verisiyle küçük bir hata payıyla gerçekleşmiş

Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •