Sayfa 211/1000 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Amaç para kazanan pozisyon çoğaltmak olmali , ilk partide zarar ettiyseniz , yanlış yerde pozisyon almissinizdir , çoğalmak , hatayı tekrarlayıp büyütmektir , karlı pozisyon büyütülür , zararlı pozisyon küçültülür ,

Biz piyasaya para kazanmak için geliyorsak , kar getiren , hisse veya fon neyse orada posizyon almalıyız , zarar getiren şeylerden kacmaliyoz
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Tam tersi olması gerekmiyor mu? yani düşerse diğer partileri kullanmak gibi, çıktıkça almak riski iyice arttırmaz mı?

2. tcd fon pörtföyünde bir kaç hisse hariç endeksten daha fazla yükselenler var.Birde endesk alım kontratlarını eklersek yarın %2 getiri sağlarmı.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    tcd fon pörtföyünde bir kaç hisse hariç endeksten daha fazla yükselenler var.Birde endesk alım kontratlarını eklersek yarın %2 getiri sağlarmı.

2 zor ons dan dolayı

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Hastaneye kontrol amaçlı akciğer filmi çektirmeye gitmiştim, bir ay önce trafik kazası yaptım 7 kaburgam kırık vaziyette.Tehlike kalmamış dediler ,kefeni yırttık.
    Geçmiş olsun hocam acil şifalar.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    2 zor ons dan dolayı

Onsun düşüşünden fazla etkilenmedi ellerinde ciddi miktarda olduğunu düşünmüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    2 zor ons dan dolayı

Teşekkürler.
    Son iki aydır fahiş miktarlarda mkk komisyonu kesildi banka hesabımdan.Geçen ay 272.72+2.06=274.78 tl, bu ay 197.95+0.83=198.78 tl kesildi. Mkk ya e-mail göndererek sorduğumda mkk portalında er@gon'a girip aylık mkk komisyon raporu kutucuğunu işaretleyerek talep edebilirsiniz dediler.Mkk portalında istediklerini yapıyorum ve sisteme kaydedildi diye yazı çıkmasına rağmen kaydedemiyor.Geçen ay için test çalışması var o nedenle sorun oluyor dediler ama bu ayda durum değişmedi.Kendilerinin e-mail adresime komisyon raporlarımı göndermelerini istiyorum fakat yapmıyorlar. Bimer ve Cimer'e şikayet etmeyi düşünüyorum farklı bir şikayet mekanizması var mı? Yüksek komisyon kesintisi durumu başına gelen ne yapmalı?

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Teşekkürler.
    Son iki aydır fahiş miktarlarda mkk komisyonu kesildi banka hesabımdan.Geçen ay 272.72+2.06=274.78 tl, bu ay 197.95+0.83=198.78 tl kesildi. Mkk ya e-mail göndererek sorduğumda mkk portalında er@gon'a girip aylık mkk komisyon raporu kutucuğunu işaretleyerek talep edebilirsiniz dediler.Mkk portalında istediklerini yapıyorum ve sisteme kaydedildi diye yazı çıkmasına rağmen kaydedemiyor.Geçen ay için test çalışması var o nedenle sorun oluyor dediler ama bu ayda durum değişmedi.Kendilerinin e-mail adresime komisyon raporlarımı göndermelerini istiyorum fakat yapmıyorlar. Bimer ve Cimer'e şikayet etmeyi düşünüyorum farklı bir şikayet mekanizması var mı? Yüksek komisyon kesintisi durumu başına gelen ne yapmalı?
    Fon işlemlerimde çalıştığım kurumda MKK kesintisiyle karşılaşmadım. Sadece hisse işlemlerimde takasta MKK komisyonu kesiliyor. Ben çalıştığınız kurumdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bankayla çalıştığımda bile İşbank'ta 750 K üzeri bakiyede 33 TL gibi 3 aylık yatırım saklama ücreti altında MKK ücretlerini içeren bir kesinti vardı. Çalıştığınız kuruma sorun birde derim.

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Teşekkürler.
    https://portal.mkk.com.tr/portal/#contact-form
    Buradan bir kayıt açın dönüş yapılır.

8. Tablomuzdaki hisse fonlarda FPH 1.32 değer kazancıyla ilk sırayı aldı

Sayfa 211/1000 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •