Sayfa 215/1000 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ziraat bankası ile mi çalışıyordunuz ? Ziraat Bankası ücret komisyonlarında MKK ücretlerinde milyonda 5 oranında yatırım fonu alım satım ücreti gözüküyor. Bundan dolayı olabilir mi ?
    Miktar yüksek olmalı bence üstadım.
    Yoksa kimse bu kadar kırpamaz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Miktar yüksek olmalı bence üstadım.
    Yoksa kimse bu kadar kırpamaz.
    Üstadım 2 Milyonluk fon sattınız 10 TL kesildi. Yerine 2 Milyonluk fon aldınız 10 TL daha kesildi. 10 kere yaparsanız bu işlemi 200 TL yapar. 4 Milyon olursa 5 kere yapmanız yeterli.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Üstadım 2 Milyonluk fon sattınız 10 TL kesildi. Yerine 2 Milyonluk fon aldınız 10 TL daha kesildi. 10 kere yaparsanız bu işlemi 200 TL yapar. 4 Milyon olursa 5 kere yapmanız yeterli.
    Üstad bizim gün içinde onlarca fon al satı yapmamız lazım ki bu mümkün değil. Maksimum yapılabilecek sayı zaten 20 gibi. Şahsen bende 5 lira bile kesinti yok.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Ustadim
    Benden her ay duzenli 4 ila 6 tl arasi kesilmis
    Bu ne peki 😃😃😃😃

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Mustafa bu kesintileri iş bankasında satım sırasında hangi aşamada görüyoruz. Memorex yazmasa hiç dikkat edeceğimiz yok. Ama etmek gerekiyormuş

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim
    Benden her ay duzenli 4 ila 6 tl arasi kesilmis
    Bu ne peki 😃😃😃😃
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Üstad bizim gün içinde onlarca fon al satı yapmamız lazım ki bu mümkün değil. Maksimum yapılabilecek sayı zaten 20 gibi. Şahsen bende 5 lira bile kesinti yok.
    Üstadım her kurumun ayrı şekilde kesinti uygulaması mevcut bilemem

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yarismaya katilmama vesile olan myfinans ustada tskru borc bilirim

1.olur isem kendilerine 500tl eft yapacagim. Bilgilerinize...syg
    İnce düşünceniz için teşekkürler.
    Umarım 1. olursunuz.
    O 500 TL ile de çocuğunuza en sevdiği şey ne ise ondan alın, ona armağanım olsun.
    Kalanı da güle güle harcayınız, daha da iyisi ödülle fon alın, katlanarak büyüsün.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fon ahalisi lagayi lugayi birakiyoruz
    Ikinci dua sensimizin vakti gelmis
    Dolar ucurumun kenarinda
    Dualarla sunu dusurelim lutfen
    Abdestsizler ya abdest alsin yada dua etmesin ters tepiyor...
    Duanın metnini paylaşırsanız, aynı metni fon camiası olarak hep bir ağızdan tekrar edip okuruz etkisi daha derin olur.

Hatta muska haline getirip, boynumuza asarız etki gün boyu sürer.
    Dolar daha da belini doğrultamaz.

Ama dolar başlığında dört gözle yükseliş bekleyenler sizi ne yaparlar bilemem.
    ı

Sayfa 215/1000 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •