Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım pozitif enerjine gerçekten hayranım.
    Tsklr ustadim.
    Ben de sizin azminize...

Hayrani hocam dagiliminiz nasil acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Dün kvba fonların kvks fonlarından daha iyi getirmesini beklediğimi yazmıştım ama atlamışsınız. TZV MK 26.05 ,ZPK MK 10.26 oldu.Sağlık olsun bugün kvba dan şaşmayın bence.
    az sonra alıyorum, bundan sonra da daha dikkatli olacağım, selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayrani hocam dagiliminiz nasil acaba?
    geçen gün tcd almıştım 2 gün önce biraz daha artırdım. şu an itibarıyla yarısı burada, diğer yarısını da günlük likit fonlar arasında döndürüp duruyorum.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    geçen gün tcd almıştım 2 gün önce biraz daha artırdım. şu an itibarıyla yarısı burada, diğer yarısını da günlük likit fonlar arasında döndürüp duruyorum.
    Yerinizde olsam ya tcd yi 1/4 e cekerdim. Ya da daha da arttirirdim. Simdi sepetin mantigina aykiri yaptiginiz.
    Tcd nin olasi bir dususunde onun zararini kapatabilecek bir emtia olmali ki sepetin mantigi olsun...yani tcd ile likit paslasamayacak iki fondur...
    Tahminimce siz dusus aninda cok zararim olmasin diye dusunup boyle yaptiniz.
    Likitteki para yokmus gibi dusunuyorsunuz...
    syg

6. Bıst toparlıyor çoğu hisse bıst 30 hariç primli ve yükselişte akşama doğru satış gelmeyip böyle devam ederse güzel olur

Bu satışlar karşılanırsa yarın ve ptesi 105 - 106 ların da üstü olup satanlara süprizzzz yapabilirler

Kritik yerlerdeyiz, bakalım kim kimi kündeye getirecek ayılar mı, boğalar mı?

7. Alima kapali dendi ama tpf aldim biraz.nasil oldu acaba satan olunca mi gerceklesti.ve en ilginci poryfoy dagilim raporunda subat ayinda guzel itfa donusleri var .onlar etkiler mi acaba .fiyatini yoksa getirileri zaten fon icinde fiyatlaniyor .syg

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yerinizde olsam ya tcd yi 1/4 e cekerdim. Ya da daha da arttirirdim. Simdi sepetin mantigina aykiri yaptiginiz.
    Tcd nin olasi bir dususunde onun zararini kapatabilecek bir emtia olmali ki sepetin mantigi olsun...yani tcd ile likit paslasamayacak iki fondur...
    Tahminimce siz dusus aninda cok zararim olmasin diye dusunup boyle yaptiniz.
    Likitteki para yokmus gibi dusunuyorsunuz...
    syg
    neden böyle yaptığımı şöyle izah edeyim: sonuçta risk derecesi yüksek bir ortamda dans ediyoruz, pistimiz cam gibi ve her an ayağımız kayabilir. her şey mükemmel gitse de bir sabah kalktığımızda gelebilecek nahoş bir haberle ciddi kırılmalar olabilir. işte günlük fonlarda gezdirip durduğum o mebla, burada geçirebileceğim kazalarda alacağım yaraları sarmak için ilk yardım çantası olabilir. paramın tamamını hisse fona yatırsam rahat edemem. böyle davranarak belki daha az kazanırım ama olası tersliklerde de olaya müdahale edecek araçlarım olur. böyle yapmamın bir avantajı daha var. diyelim bu gün tcd'yi sattım ama yarın acaba satmasamıydım falan diye düşündüm. bu günkü param yarın öğleden sonra hesaba geçeceğinden ancak pazartesi yeniden alabilirim. ama sattığım kadar bir tutar dışarda olduğundan bu gün sattığım fona yarın hemen alış verip trene tekrar binebilirim. likit fona da öğleden sonra gelecek parayla dönerim ve fon alış satış valörümü kısaltmış olurum, selamlar.

Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •