Sayfa 241/1000 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    GL1'in hisse performansı kötü ama Murat Salar dostum (dün tıpkı ben gibi) düzeltmeden bahsediyordu. Bakalım ne yönde pozisyon almış, dikkatle izlemedeyim.
    GL1 hisse pozisyonlarıyla avantaj elde etmeye çalışıyor gibi izlenim var bende. Türevinden bişey beklemeyin 2 kere alım yaptım 20 gün +20 gün kadar taşıdım ordan biliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    İçeriğinde hisse fonu barındırıp t 1 vomvrlü olan tcd dışında başka fon var mı arkadaşlar
    AED var TCD kadar hisse taşıyan ama getirisi bir TCD değil Onun dışında T+1 değişkenlerin çoğunda %10-20 hisse bulunuyor FID'de %50 kadar hisse var

Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    İçeriğinde hisse fonu barındırıp t 1 vomvrlü olan tcd dışında başka fon var mı arkadaşlar
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=35122&page=14
    En alttaki hisse yogun tek tek inceleyin.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bu arada, EID'deki gençler "portföy büyüdükçe getiriler azalıyor" tezimizi çürüttü. Son 15 günde 3 kattan fazla büyüdü ancak getiriler halâ mükemmel. Tebrik ediyorum çocuklar. Yaw satmasamıydım yoksa, bak şimdi pişman oldum iyimi.
    Kamil bey portföyleri artışa rağmen hala çok çok küçük bir çok yatırımcıda daha büyük portföy var piyasada onun için dediğiniz geçersiz 10 lu rakamlar bile değil esas 50 civarına doğru zorlanır ne kadar büyürse miktar o kadar zorlaşır hareket etmesi tahtalarda piyasada üzerine oynayabilirler bir süre sonra

Böyle giderse reklamlarla dahada hızlı artacak herhalde

Tcd sitesinde bugün -0.37 yanlış gormediysem

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GL1 hisse pozisyonlarıyla avantaj elde etmeye çalışıyor gibi izlenim var bende. Türevinden bişey beklemeyin 2 kere alım yaptım 20 gün +20 gün kadar taşıdım ordan biliyorum
    Geçen ayki -% 5.17 lik hezimette sonra akıllanmışa benziyorlar. Bu ay maşallahı var fonun. Yani başındaki adam piyasanın düşeceğini söyleyip bugün de zarar yazdırmışsa o zaman hepten silerim bu fonu üstadım.: Gelsinler kurs verelim burada..

7. Sitesinden nasıl görüyorsunuz hocam bildiğim kadarıyla yarın sabahtan önce bilinmiyor.linki var mı

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Geçen ayki -% 5.17 lik hezimette sonra akıllanmışa benziyorlar. Bu ay maşallahı var fonun. Yani başındaki adam piyasanın düşeceğini söyleyip bugün de zarar yazdırmışsa o zaman hepten silerim bu fonu üstadım.: Gelsinler kurs verelim burada..
    Tabloda %1 eksi yapmış gözüküyor üstadım GL1 hisseleri benim tahminim 0.8-0.9 eksi yazacak yarın umarım yanılırım ama GL1 tahmin konusunda çok az yanılttı beni

Sayfa 241/1000 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •