Sayfa 250/1000 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Tefas’ta genel bir sıkıntı var sanki bugün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dünden beri devam eden bir sıkıntı var. Tablolara verileri almada sıkıntı var. Fon sayfalarıda çok yavaş açılıyor veya açılmıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dünden beri devam eden bir sıkıntı var. Tablolara verileri almada sıkıntı var. Fon sayfalarıda çok yavaş açılıyor veya açılmıyor.
    Aynen, sayfa kasıyor, çok zor açılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    https://docs.google.com/spreadsheets...9HRk/htmlview#
    Linkin kodunu değiştirip başka fonları da çekebilirsiniz.

Teğet geçti dediğim gibi böyle bir günde bile güzel

Zor onun işi merdiven bekliyorsanız ay sonu gelebilir ama ödemelere göre beklenmiyor.
    Sayın News tablo için teşekkür ederiz kardeşim. Yuji üstadın yaptığı fonda bir ikon var ve bu ikona bastığımızda otomatik olarak TEFAS’tan çekiyor. Aynısını bu tabloya nasıl uygulayabiliriz acaba? Bu tablo Kamil üstadımızın tablosu, hocamızın tekrar eline koluna sağlık diyorum

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bir kere burada yatırım tavsiyesi vermek yasak çok meraklıysan yatırım firmalarında işe başlayabilirsin.
    Kimseye burada para kazandırıp kaybettirme gibi bir şey olamaz sen kendini potföy yöneticisi sanıyorsun galiba !
    Burada herkes bilgisini az çok demeden paylaşıyor bunlar harmanlanıp ortaya kendi isteğine göre bir şeyler çıkarıyorsun,gelelim senin çok çok büyük önerilerine sabah akşam şu uçacak kaçacak emmi amca aslan kaplan nasılsın bu kadar aç bak geçmiş mesajlarını 10 mesajından 9'u bu şekilde...
    Bir kişi övgü alıyorsa bunu kendisi sürekli söylemez ben yaptım ben yaptım diye başkaları konuşur söyler zaten.
    Yönetime şikayet etmeyin diyorsun ya biz çok meraklı değiliz zaman ayırıp senin mesajlarını bildirmeye ama mecbur bırakıyorsun seni bu başlıkla belki 10 defa uyardım ilk başta rica ile ama sen devam ettin,uzaklaştırma aldın yine devam ettin!
    Bugüne kadar 100 lerce mesaj attınız 2 kişi bana karşı hiç birine cevap vermedim bilerek ama herkesin bir sabrı var.
    Bir cevabın varsa cafe konusuna yaz burayı meşgul etmeye gerek yok.

Ornek
    =QUERY(SPLIT(QUERY(IMPORTHTML("https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TCD"; "list"; 4); "SELECT * LIMIT 1 OFFSET 0");"(TL)");"SELECT Col2")

Ayrıca sizin dediğin şekilde ve başka özellikleri olan bir site üzerinde çalışıyorum
    Olacak bazı özellikler
    Tüm fonların mevduat karşılıkları,fiyata göre mk hesaplama otomatik,analiz rapoları,fon kap haberleri,izahnamesi vs. gibi şeyler tek sayfadan ulaşabileceksiniz.
    Bu Harika bir haber News. İnşallah en kısa zamanda bu siteyi hazırlayabilirsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Benim takip listemdeki güncel fiyatlar halen yok, N/A yazıyor tıpkı geçenki gibi.

6. Arkadaşlar iş yatırım sayfasından takip ettiğimiz 2, 5 ve 10 yıllık tahvillerin faiz oranlarındaki değişim en son 14.00 bitiyor biliyorum ama sanki o saati geçiyor gibi geldi bana yanlış mı biliyorum acaba

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iş yatırım sayfasından takip ettiğimiz 2, 5 ve 10 yıllık tahvillerin faiz oranlarındaki değişim en son 14.00 bitiyor biliyorum ama sanki o saati geçiyor gibi geldi bana yanlış mı biliyorum acaba
    Bugün valörlü işlemler saat 14-00 de biter. Fonun Pazartesi fiyatı bugün açılıştan saat 14-00 e kadar olan işlemlerin ortalamasına göre belirlenir. Saat 14-00 den sonra ise Pazartesi valörlü işlemler başlar, bu işlemler fonun Pazartesi günkü fiyatı üzerinde etkili olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Akşam piyasa kapanışa kadar devam ediyor.
    Orası veriyi almıyor olabilir 14 sonrası hacim yoksa.
    Sağol News. Dün saat 14.00 civarı oranları not ettim. Daha sonra akşam üzeri şöyle bir tekrar bakayım dedim. Sanırım 5 yıllıkta bir değişim gördüm. Onun için yazdım.

Sayfa 250/1000 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •