Sayfa 255/1000 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. İlginç GPG günü tahminen % 0,32 haftayı % 0,41 değer artışı ile 1,3298 seviyesinde tamamladı

2.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    kvba fonlarda iki yıllık tahvil pek bulunmaz bana sanki ppf ler burun farkıyla önde bitirecek gibi geliyor haftasonu için ama kvba fondayım ve pozisyon değiştirmedim extra komisyon kesecekleri için.
    Bravo, aynen dediğiniz gibi oldu, tebrik ederim.

3. Hisse fonlarda günün birincisi %2.31 artışla ACC gözüküyor. Hemen arkasından %2.3 artışla GL1 geliyor. Tabi diğer faktörleri göz önünde bulundurursak GL1 %2.3'e yakın bir getiri getirecek büyük bir ihtimalle ama ACC muhtemelen %1.5 gibi gelecek diye tahmin edebiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İlginç GPG günü tahminen % 0,32 haftayı % 0,41 değer artışı ile 1,3298 seviyesinde tamamladı
    1 haftalık son sabırdan bugün sabah tamamını sattım gpg kapanışı güzel olsa da benim için bitmiştir daha bulaşmam faizler düştükçe getirisi iyice düştü,fon büyüdü yönetilemiyor,borsa artarsa artıyor düşerse pis düşüyor neden bu riski alayım gider hisse yoğun fon alırım neyse şimdilik ben ppf ile kenardan piyasayı izliyor olacağım 100 bin altına gelirse tcd alacağım ,gelmezse böyle iyi.önerilere de açığım.

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    1 haftalık son sabırdan bugün sabah tamamını sattım gpg kapanışı güzel olsa da benim için bitmiştir daha bulaşmam faizler düştükçe getirisi iyice düştü,fon büyüdü yönetilemiyor,borsa artarsa artıyor düşerse pis düşüyor neden bu riski alayım gider hisse yoğun fon alırım neyse şimdilik ben ppf ile kenardan piyasayı izliyor olacağım 100 bin altına gelirse tcd alacağım ,gelmezse böyle iyi.önerilere de açığım.
    Çok mantıklı

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. http://www.patronlardunyasi.com/habe...-cezasi/227550
    bu aracı kurumun yediği cezaları okuyunca aranızda çalışan varsa dikkatli(!) olsun derim.

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...-cezasi/227550
    bu aracı kurumun yediği cezaları okuyunca aranızda çalışan varsa dikkatli(!) olsun derim.
    Bu tarz haberler çok önemli, teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Google spreadsheet düzeldi

Sayfa 255/1000 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •