Special Days Image
Sayfa 258/1000 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kupavale Yazıyı Oku
    Teşekkürler mustafa bey. Portföy de bir miktar oransal olarak acc bulundurmak gerekiyor ki borsa ters durumlarda işe yarayacak.
    Evet son düşüşteki performansıyla ACC bulundurmak BİST'in şu an bulunduğu bölgeyi göz önünde bulundurursak mantıklı gözüküyor.

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ETF BIST'in bugünkü kapanışının yüzde 0,25 üzerinde işlem görüyor,106
    gösterecekler galiba bu gidişle.
    106'dan sonrasını doğru öngören kazanacak. Asıl sorun orada? Bu yıl birkaç kez denenip geri dönüşlerin yaşandığı yol ayrımındayız. Amerika ve avrupa da zirvelerde. Tamam mı devam mı? 26'sında halk bank davası faktörü de sıkıntı verebilir. Ya yeni bir kanal açılıp yılbaşı rallisiyle şenliğe devam, ya da dirençlere takılıp gevşeme. Hassas yol ayrımındayız. Vepster üstadın piskolojisine hayranım. Bir gün gecikmeyle dediği çıktı. Satanlar daha yukarıdan alacak dedi, o da çıkacak. inşallah yeni kanala geçip 115'lere doğru hareket başlar ve herkes kazanır. Zararı yok, ben de biraz yüksekten giriş yaparım tekrardan. Pazartesi ola, hayır ola. Herjese iyi hafta sonları

UZun vadeliler nasil sizce günlük 0.15-0.20 getiriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    106'dan sonrasını doğru öngören kazanacak. Asıl sorun orada? Bu yıl birkaç kez denenip geri dönüşlerin yaşandığı yol ayrımındayız. Amerika ve avrupa da zirvelerde. Tamam mı devam mı? 26'sında halk bank davası faktörü de sıkıntı verebilir. Ya yeni bir kanal açılıp yılbaşı rallisiyle şenliğe devam, ya da dirençlere takılıp gevşeme. Hassas yol ayrımındayız. Vepster üstadın piskolojisine hayranım. Bir gün gecikmeyle dediği çıktı. Satanlar daha yukarıdan alacak dedi, o da çıkacak. inşallah yeni kanala geçip 115'lere doğru hareket başlar ve herkes kazanır. Zararı yok, ben de biraz yüksekten giriş yaparım tekrardan. Pazartesi ola, hayır ola. Herjese iyi hafta sonları
    Esasında diğer enstrümanlara baktığımız da bistin en az hakkı 110 ancak sürekli bir şey çıkıyor tam bu sefer tamam diyoruz geri 90 kanalına dönüyor.
    Global olarak bir yükseliş var bizde az hissediliyor tabiki ancak hız kazanır bazı dış sorunlarımız çözülürse.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    UZun vadeliler nasil sizce günlük 0.15-0.20 getiriyor.
    Bir çok kez yazdık geçmiş sayfalarda var görmediniz sanırım
    Tahvil içeren fonlar için bu ay sonuna doğru belli olacak %80 ihtimal enflasyon ters baz etkisinden ve mevsimsel faktörlerden dolayı yukarı tırmanış olacak.
    Onun için elinizde yoksa yeni giriş pek mantıklı olmaz, ucuzdan aldığınız varsa kademe kademe başka fonlara çevirebilirsiniz.
    YTD

5. ACC için stersli hafta sonu, BİST %1,5 arttı.
    Geçmiş örneklere bakılınca ACC'nin eksi gelme ihtimali var.
    Artışa iştirak edemiyor bir türlü.
    ACC yatırımcısının BİST düşsün duasına çıkması lazım.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ACC için stersli hafta sonu, BİST %1,5 arttı.
    Geçmiş örneklere bakılınca ACC'nin eksi gelme ihtimali var.
    Artışa iştirak edemiyor bir türlü.
    ACC yatırımcısının BİST düşsün duasına çıkması lazım.
    Borsa da yukselme beklentisi var ise acc ile isim olmaz.aslinda bu fon yonunun ne oldugu belli degil.ben al unut tarzi calismadigimdan bana uygun degil

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Borsa da yukselme beklentisi var ise acc ile isim olmaz.aslinda bu fon yonunun ne oldugu belli degil.ben al unut tarzi calismadigimdan bana uygun degil

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten düşüşün de ilk gününü kurtarıyor bazen
    ama düşüş sürekli olursa o da başlıyor eksi yazmaya.
    Yükşeliş beklentisi olan, yükselişe iştirak edebilecek fonlara yönelmeli.

8. YDI %693
    Gün başına %231

Sayfa 258/1000 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •