Sayfa 291/1000 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Benim bankada da öyle (İşbank, Denizbank).

Bu arada, fon işi için Denizbank kullanımı hiç pratik değil, ben zorunluluktan oradan bir işlem yapmıştım.

* Mobil şubeden Tefas fonları ne alınabiliyor, ne satılabiliyor.

* Bilgisayardan işlem yapabiliyorsunuz, orada da talimat görüntüleme var, talimat iptali yok.

Saygılar.
    Şuana kadar hepsini kullandım diyebilirim fon sistemi konusunda en iyisini yapı kredi buldum.

Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Osmanlı menkulde emir iptali tuşu var ama işe yaramıyor. 13:00 dan önce vazgeçsen bile emir iptali olmuyor..
    Emri dün verdiyseniz emir bugün iptal olmaz, ancak bugün verdiyseniz iptal edilir.

PPF faiz orani aylik yuzde 1 lere geldi.
    MK karsiligi 12.5 civarinda way be...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3. bist in satış yeme ihtimali doğduğu için artık hisse senedi içerenlerden kar almaya başladım. Geçen ki 105binden 93 bine düşüş de karlı olan değişken fon var mıydı hatırlayan işlem yapan var mı? Yoksa borçlanma araçlarına kira sertifikalarına kayacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    PPF faiz orani aylik yuzde 1 lere geldi.
    MK karsiligi 12.5 civarinda way be...
    şu ortamda ppf demek, gerçek enflasyon karşısında parayı erimeye bırakmak demek. yani çalış didin, dişinden tırnağından artır ama bu gün on ekmek aldığın paranın seneye 7 ekmek alması gibi. belki ppf sayesinde 8'e çıkar o kadar. dolar alanların hali bir yıldır daha da beter, ppf kadar da getirmedi. altın biraz yüz güldürdü ki o da onzdan dolayı öyle oldu. geriye kalan tek alternatif ise borsa ki endeks oldukça pirimli. alsan bi dert, satsan bi dert, almasan ayrı bir dert, arkasından bakıyorsun, düzeltme bekledikçe kopup gidiyor, belki bu duygularla alsan yarın düşüverir, ya da kâr cebe yakışır deyip satarsın, bu gün de 106,600 üzeri kapanırsa yeni kanal teyit olup 2 dolar, yani ortalama 114 binlere doğru yolculuk devam edebilir ki bunu uzmanlar söylüyor ben değil. durumlar böyle, buyrun kararınızı verin bakalım. para para para, varlığı bir dert, yokluğu yara. bul karayı, al parayı, bil bistin 106,600 üzeri kapanıp yeni yükselişe başlayacağını veya düzeltme geleceğini, al parayı. herkese bol kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu ortamda ppf demek, gerçek enflasyon karşısında parayı erimeye bırakmak demek. yani çalış didin, dişinden tırnağından artır ama bu gün on ekmek aldığın paranın seneye 7 ekmek alması gibi. belki ppf sayesinde 8'e çıkar o kadar. dolar alanların hali bir yıldır daha da beter, ppf kadar da getirmedi. altın biraz yüz güldürdü ki o da onzdan dolayı öyle oldu. geriye kalan tek alternatif ise borsa ki endeks oldukça pirimli. alsan bi dert, satsan bi dert, almasan ayrı bir dert, arkasından bakıyorsun, düzeltme bekledikçe kopup gidiyor, belki bu duygularla alsan yarın düşüverir, ya da kâr cebe yakışır deyip satarsın, bu gün de 106,600 üzeri kapanırsa yeni kanal teyit olup 2 dolar, yani ortalama 114 binlere doğru yolculuk devam edebilir ki bunu uzmanlar söylüyor ben değil. durumlar böyle, buyrun kararınızı verin bakalım. para para para, varlığı bir dert, yokluğu yara. bul karayı, al parayı, bil bistin 106,600 üzeri kapanıp yeni yükselişe başlayacağını veya düzeltme geleceğini, al parayı. herkese bol kazançlar dilerim.
    PPF yerine Değişken fonlarda değerlendirmek (orta risk) daha mantıklı değil mi? PPF den fazla getiri sağlayacağı aynı zamnda hisse ağırlıklı fon riskini almayacağınız aşikar ne düşünürsünüz?

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    PPF yerine Değişken fonlarda değerlendirmek (orta risk) daha mantıklı değil mi? PPF den fazla getiri sağlayacağı aynı zamnda hisse ağırlıklı fon riskini almayacağınız aşikar ne düşünürsünüz?
    cok basittir
    paran coksa 5 e bol dagit gitsin. hic zaman zarar etmezsin!

7. TCD satis zamani mi dostlar?

[QUOTE=NewsTR;3902445]Şuana kadar hepsini kullandım diyebilirim fon sistemi konusunda en iyisini yapı kredi buldum.

kesinlikle katılıyorum. Mobil olsun masaüstü olsun alım satım emir iptal konusunda ykb çok kolay ve kullanışlı.

ayrıca sormak isterim, bu ara seçim haberi dolaşıyor haberlerde, nasıl etkiler piyasayı sizce
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

Sayfa 291/1000 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •