Sayfa 370/1000 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Üzülerek görüyorumki aramızda ayda %10 getiriyi beğenmeyen arkadaşlar var. Hatırlatmak isterimki bundan 6 ay önce vadeli konusunda yıllık %30 için takla atıyorduk. Herkese bol kazançlar, emeği geçen herkese teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım eksi 1 buçukluk portföye artı yazdırdığına göre bu fon her ne olursa olsun öncelikle düşüşlerden korunmaya odaklanıp bunun bedelini de yükselişlerde az kazanarak, hatta bazan da eksi yazan tek fon olma rekoru kırarak ödüyor diyebilir miyiz? şu duruma göre al ve yat fonu gibi. yükselişlerde fazla bir şey bekleme ama düşüşlerden de korunacağın için az kazanırsın, ama kafan rahat olur.
    ACC'nin az çok nasıl hareket ettiğini çözdük sanki üstadım. Eğer bu hareketlere göre istediğiniz gibi bir fonsa portföye eklenebilir. Al yat kısmıyla ilgili görüşlerimi söylemiştim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Normal bence
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Tcd nezer degdi -0.8
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    ACC, EID, EIB ve GPG günün ilk pozitif getirenleri bakalım başka kimler pozitif.
    bende tpf ve apt de pozitif geldi
    yak -0,5 1 günde verdiği 3 günde geri alıyor portfoyden çıkarmayı düşünüyorum acc'nin yanına eid' eklesem hiç fena olmayacak

5. TTE-İŞ PORTFÖY BİST TEKN fonunu iptal ettim 8500 lere düşünce alıcam fonu

fonlarım
    ACC-ACTUS PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) KAR
    GAK-GEDİK PORTFÖY KARMA FON KAR
    AES-AK PORTFÖY PETROL YABANCI BYF FON SEPETİ F ZARAR
    TUA-TEB PORTFÖY ALTIN FONU ZARAR

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    TCD'leri verip ACC ve PPF/KVBF ile kalmakla iyi ettim.
    ACC'nin fikir babası Webster üstada ve hesaplama dehası admustafa üstada teşekkür ediyorum.
    Sağolun var olun dostlar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Tcd nezer degdi -0.8
    Endeks az bir rahatlasın can kardeşim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    İlk beş:
    EID 180,62
    ACC 76,36
    AAV -114,44
    AYA -115,31
    TTE -144,16

ACC'den sonra diğerleri negatif. TTE (İŞ PORTFÖY BİST TEKNOLOJİ AĞIRLIKLI SINIRLAMALI ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)) de epey eksi getirmiş.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 370/1000 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •