Sayfa 393/1000 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    -Portföy 10'a bölünür
    -3 parça hisse
    3 parça değişken
    3 parça borçlanma
    1 parça ppf alınır
    -Alınan 1 fon dahi kendi içinde zamana yayılıp en az 2 parça olarak alınır
    -Öyle ikide bir gir çık yapılmaz
    -Ayda hatta 2 ayda bir değerlendirme yapılır parçalar arasında gerekiyorsa geçiş yapılır
    -PPF'deki kısım en kısa sürede tekrar yerine konmak üzere fon alımında değerlendirilebilir ama asla ppf'siz kalınmaz
    -Mümkün olduğu kadar burada çok konuşulan ve popüler olan fonlardan kaçınılır, fon içeriği herkesin kendi tespitlerine göre doldurulur

Daha öncede aynı şeyleri yazmıştım
    Bu önerilerin patentini aldım��

Dileyen uygular

Yazan ve uygulayan
    Bir Foncu
    Eklemeler yapmışsınız gözüküyor üstadım
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    istişarede her zaman hayır vardır. nasıl bir portföy olabilir? fikirlere açığım, çünkü bu işi bir günde uygulayamayacağım, zaman içinde olabilir. hisse sıtratejimde mi, yoksa portföyün tamamına ait sıtratejimde mi fazla risk gördünüz?
    Bendeki portföy 350K civarı ve içerisinde değişken fonlardan 4 tane (GPG, HSA, OBP ve OPB), Kira Sertifikaları 1 tane (AIS), Hisse Senedi Yoğun Fon 1 tane (GL1), Altın fonu 1 tane (TUA) ve Borçlanma Araçları 4 tane (HTT, OKT, TOT ve TPF) bulunmaktadır. Kamil üstadım & Mustafa üstadım sizce risk seviyesini 4’e çekebildim mi bu sepetle? Daha önce MAC ve ACC de vardı ve ikisini de kar ederek dün sattım

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    QINVEST fonları için 12:30 son işlem saati 12:30'dan önce vermelisiniz emri.
    onu biliyorum üstadım, 12.10 civarı almaya çalıştığımda bu uyarıyı aldım ve enteresan geldi bana

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    -Portföy 10'a bölünür
    -3 parça hisse
    3 parça değişken
    3 parça borçlanma
    1 parça ppf alınır
    -Alınan 1 fon dahi kendi içinde zamana yayılıp en az 2 parça olarak alınır
    -Öyle ikide bir gir çık yapılmaz
    -Ayda hatta 2 ayda bir değerlendirme yapılır parçalar arasında gerekiyorsa geçiş yapılır
    -PPF'deki kısım en kısa sürede tekrar yerine konmak üzere fon alımında değerlendirilebilir ama asla ppf'siz kalınmaz
    -Mümkün olduğu kadar burada çok konuşulan ve popüler olan fonlardan kaçınılır, fon içeriği herkesin kendi tespitlerine göre doldurulur

Daha öncede aynı şeyleri yazmıştım
    Bu önerilerin patentini aldım

Dileyen uygular

Yazan ve uygulayan
    Bir Foncu
    Üstadım ben birebir sizin taktiğinizi uygulamışım galiba, yukarıda hangi fonların bende olduğunu yazdım ve parayı da 10 parçaya bölmeye çalıştım

5. Bugün tahviller nasıl acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bendeki portföy 350K civarı ve içerisinde değişken fonlardan 4 tane (GPG, HSA, OBP ve OPB), Kira Sertifikaları 1 tane (AIS), Hisse Senedi Yoğun Fon 1 tane (GL1), Altın fonu 1 tane (TUA) ve Borçlanma Araçları 4 tane (HTT, OKT, TOT ve TPF) bulunmaktadır. Kamil üstadım & Mustafa üstadım sizce risk seviyesini 4’e çekebildim mi bu sepetle? Daha önce MAC ve ACC de vardı ve ikisini de kar ederek dün sattım
    Risk seviyesini kim ne şekilde puanlıyor bilmiyorum hocam ama sizin oluşturduğunuz portföye getiriside istediğiniz seviyede ise bol kazançlar denir
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Risk seviyesini kim ne şekilde puanlıyor bilmiyorum hocam ama sizin oluşturduğunuz portföye getiriside istediğiniz seviyede ise bol kazançlar denir
    Getirisi fena değil aslında, Yuji’nin tablosunda MK karşılığı % 22 civarında. GL1 ve TUA maalesef kazancı aşağıya çekenler oldu

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Gayet güzel bir portföy. Zaten önemli olan yaptığınız şeyin içinize sinmesi üstadım. İşte biz buna risk algısı diyoruz. Bir başkasına göre agresif, bir başkasına (Webster) göre ise oldukça defansif olarak nitelendirilmesi mümkün. Siz kimseyi dinlemeyin, doğru bildiğinizi yapın bana kalırsa.

Sayfa 393/1000 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •