Sayfa 543/1000 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Asil ben...
    Lan boyle kilciksiz bir yukselisin oldugu gunde nasil eksi getirebiliyorsun...

Turevlerine...
    tamam 0,13 olsun da rakamın başındaki şu - neyin nesi? daha önce de yazdığım gibi bu adamlar, her ne olursa olsun, doğu akdenizde doğal gaz yatakları da bulunsun, türev pozisyonunu hep düşüş yönünde alıyorlar. zaten bunu bilerek aldık ama şu - işi olmadı.

2. Webcim az refreş et TCD sayfasin tefas ta!

TCD 0.81% getirmis

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by MfA Yazıyı Oku
    TCD 0.81% getirmis

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    yatırımcı sayısı da şiddetli artmış, 125 milyona gelmiş. daha üç dört gün kadar önce yüz milyonun altındaydı.

5. Nazar degmesin TCD
    Beklentilerimiz bence cok yuksektir.
    Bence yavas yavas buyuk yatirimci parasinin bit kismini hoseeden cikaracaktir

6. Dünkü hisse artislarina göre az kalmış. En az +2 bekliyordum.
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    yatırımcı sayısı da şiddetli artmış, 125 milyona gelmiş. daha üç dört gün kadar önce yüz milyonun altındaydı.
    SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dediydim😁😁 eteğine taş bağlıyor ki fazla yükselmesin. Neyse ben artik ugrasmiyorum %100acc. Artık nere giderse

8.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Dediydim���� eteğine taş bağlıyor ki fazla yükselmesin. Neyse ben artik ugrasmiyorum %100acc. Artık nere giderse
    güzel yükseliş dönemlerinde acc hiç bir yere gitmez. sadece eksi getirmesin yeter. ama sonuçta bu borsa her gün soluksuz yükselmediğine göre de temkinli şekilde getiri olacaktır evel Allah. ppf getirilerin yüzde 1'in de altını zorladığı bir ortamda en kötü ayda yüzde üç civarı dahi getirse ki büyük ihtimal getirir, sorun olmaz. ancak diğer hisse fonlarla karıştırılıp yükselişlerden istifade etmek için alınıyorsa kesin üzer. ben bu acc sayesinde ekim 15 sonrası ralliyi kaçırdım. herkesin endeks uçacak dediği ortamda dahi düşüşe oynuyor adamlar. sıtrateji bu, işimize gelirse.

Sayfa 543/1000 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •