Sayfa 603/1000 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Güzel bir portföy yanlız İst fonun yerine Ais ve Yfv karışımı yapılsa daha iyi olmaz miy?
    Bu ist fon İstanbul Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu mu?

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.Tbey portföyümün son durumu aşağıdaki gibi ama sürekli bir değişim içerisinde benim portföy. Eklemeler illaki olacak bunlara Tam olarak nasıl bir dağılım olacak bende merak ediyorum bir hisse fon daha ilave edeceğim ama ne zaman ve hangisi ona karar vermedim
    Sn admustafa beste hangi fonun alinabilecegini secebiliyormuyuz yoksa .o planlardaki fonlar neyse onla mi gidiyoruz .

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bu ist fon İstanbul Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu mu?
    Evet tbey yuzde 13.50 m.k kesin artısı oluyor .ama faizler dusunce ne yapar bilemeyiz .

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Güzel bir portföy yanlız İst fonun yerine Ais ve Yfv karışımı yapılsa daha iyi olmaz miy?
    Sn. melihsah katılım fonlarında YFV ve AIS güzel getirileri var biliyorum ama hem katılım fonları kısmıyla çok fazla ilgilenmedim hem de ilerleyen günlerde fon portföyünden önemli bir miktar çıkış yapmam gerekecek gibi, o yüzden IST'te ağırlık çok fazla.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Acc neydi ya webcim aldirdin

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hocam EID, MAC, GMR, TKF ve YDI'nin henüz gelmedi. Pazartesi günü gelmesi gerekiyor tüm dağılım raporlarının Salı günü paylaşmış olurum.
    Teşekkür ederiz Mustafa Hocam, sabırla güncel Excel sheeti bekliyor olacağız

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sn admustafa beste hangi fonun alinabilecegini secebiliyormuyuz yoksa .o planlardaki fonlar neyse onla mi gidiyoruz .
    Sn. r.lucas Gönüllü BES'te hangi fonun hangi oranda olması gerektiğini siz belirliyorsunuz ve isterseniz bu dağılımı yılda 6 kez değiştirebiliyorsunuz. Bazı planlarda (genelde katkı payı ödemeleri yüksek olanlarda) ilave fon seçenekleri oluyor ve yönetim gider kesintisi alınmıyor. Bana göre en mantıklısıda böyle bir plan seçmek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa portföyünüzü ve takip ettiğiniz fonları yazsanız da sizden feyiz alsak. Bol kazançlar
    Evet üstadım, bence de çok faydalı olur. Ben daha önce portföyümü buradan paylaşmıştım, ve elimdeki fonları da son 20 gündür değiştirmedim ve şu anki kazancın mevduat karşılığı % 37 civarı

Sayfa 603/1000 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •