Sayfa 641/1000 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    R.lucas
    Admustafa ustadlar
    Ost lerin icinde olan tahvil.cikaran firmalara
    Nerden bakiliyor.
    Tpf ye yaptiginiz acilimi rica etsem
    AHU ve OSD İcinde yaparmisiniz

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ahuyu yazmistim 3 -4 gun once mesajlarima bakin gorursunuz

2. tam, "yine yeşillendi fındık dalları
    zaten hep yeşildi fındık dalları" şarkısını açıyorum. biraz dinlediktren sonra hemen
    "kırmızılım, sana yandı canım" şarkısı çalıyor. ama fındık dalları hem daha güzel, hem de tempolu.

borsa yukarı gitmeye egilimli ,kuresel etkiler sanırım ,ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Anlaşılan hafta sonuna değişken ve hisse fonlarıyla girmemek gerekiyor, 3 haftadır bakıyorum da çoğu 3 gün kayıp yaşatıyor, ya ppf den düşük getiriyorlar ya da eksi oluyorlar, en azından t+1 olanları perşembe satıp cuma ppf alacağım artık.
    Degisken ppf nin 1.5 yilin verdi abi zaten gecen ay!

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Degisken ppf nin 1.5 yilin verdi abi zaten gecen ay!
    şahan , arkadaşının kanada doları işi ne oldu ? çarptırmayasınız paraları yolda , iyi fiyat bulacağız diye kapalıçarşıya giderken...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

6. https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=OPB

Yatırım Stratejisi
    Fonun yatırım stratejisi geniş portföy yelpazesi ile piyasa koşıllarına göre portföy yapısını hızlı ve ani şekilde değiştirebilme avantıjınıda*** gözeterek tüm piyasalarda ki fırsatlardan faydalanarak faiz ve sermaye kazancı elde etmeye amaçlar.
    Risk Değeri 4 yazılmış..... zühtü + sweetwater pilotajında ...

*** aynen copy paste yaptım... avantajını yazmıyor , avantıjını yazıyor ... avantıjını ne demek diye portföy yönetim şirketine telefon
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

7.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    şahan , arkadaşının kanada doları işi ne oldu ? çarptırmayasınız paraları yolda , iyi fiyat bulacağız diye kapalıçarşıya giderken...
    Hepsini 6.8 de satti fona yatirdi 2020 yilinda kanadaya cevirip eylulda bye bye edecek

Panda logoyu takip et
    Su sekil bile kapatsa endeksten ayrisarak arti gelebilir gibi
    Asels cok iyi gidiyor

Sayfa 641/1000 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •