Sayfa 693/1000 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aracı kurumdan hesap açması zor değil açılır.
    Hafta sonunu yok say fon işi 5 gün 2 gün kapalı ona göre hesapla.
    Kısa pozisyon yapacak için en doğrusu aracı kurum tabiki.
    Ayrıca tte endeksi tarihçesi ve hareketi 2018 de yaptığını yapıyor şuan bakalım süründürür belki geçen sene gibi.
    Sevgili dostum
    Bilgilendirme icin tsklr

Ben de bir bilgi geceyim
    Tacirlerle gorustum
    Tacirler hesabi isbankasindan acilabiliyormus ama enaz 500k paraniz olmasi gerek dediler...ilgilenenlere duyrulur

2. Fon tablosu bugun gucellenmedi
    Bi sorunmu var acaba

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Burada araci kurum kullanan kac kisi sizce?
    Ben de dahil herkes bankadan alim satim yapiyor...
    Cumadan satis demissiniz ama belkide bugun cikmam gerekecek. Bakin bir iki arkadas cikis vermis t2 fondan.

Bugun versem para ne zaman hesapta?
    Cuma oglenden sonra
    P.tesi alis verdim yeni fona
    Ne zaman aldi?
    Sali oglenden sonra
    Tam 1 hafta oldu...syg
    bütün paranız valörlü fonlarda olmayıp bir kısmı likit fonlarda olsa fon geçişini bir günde yaparsınız. mesela aynı anda 50 liralık acc satışı verirken likit fonumu bozdurup yine aynı zamanda 50 liralık tcd alışı girerim ve yarın sabah itibarıyla fon geçişimi tamamlarım. acizane düşüncem, portföyünüzün en az yüzde 35'i likit fonda olsun. olsun ki bir gün içinde bir fondan başka fona geçiş yappın.

4. zor bir karar oldu ama acc'ye veda ettim. yine güzel gidebilir ama güven kalmayınca olmuyor. yükselişlerde tcd, düşüşlerde acc sıtratejimin ikinci ayağında benim açımdan sıkıntı oluştu. şu an yüzde 37 tcd'deyim. yüzde 32 acc'ye satış verdim. olası düşüşlerde, mesela 105 civarı endekste olabilir bir miktar daha tcd alıp uygun yerlerde yüzde 37'ye dokunmadan satmak şeklinde farklı sıtratejiler düşünebilirim. ya da opb gibi bir değişkenle portföyümü çeşitlendirebilirim.
    şöyle duruma bakıp farklı arayışlar deneyeceğim, bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bütün paranız valörlü fonlarda olmayıp bir kısmı likit fonlarda olsa fon geçişini bir günde yaparsınız. mesela aynı anda 50 liralık acc satışı verirken likit fonumu bozdurup yine aynı zamanda 50 liralık tcd alışı girerim ve yarın sabah itibarıyla fon geçişimi tamamlarım. acizane düşüncem, portföyünüzün en az yüzde 35'i likit fonda olsun. olsun ki bir gün içinde bir fondan başka fona geçiş yappın.
    Onemli olan o degil ustadim
    Onemli olan hisseyogun fondan cikacak para
    Likittekini bir yere sokmayi dusunmeyin
    Simdi diyelim borsa bir anda eksi 3 yapti ve haberler iyi degil ve elimdekini cikmayi dusunuyorum...
    Elimde likit olani dusunmuyorum o saglamda
    Batani kurtarmak adina diyordum

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    zor bir karar oldu ama acc'ye veda ettim. yine güzel gidebilir ama güven kalmayınca olmuyor. yükselişlerde tcd, düşüşlerde acc sıtratejimin ikinci ayağında benim açımdan sıkıntı oluştu. şu an yüzde 37 tcd'deyim. yüzde 32 acc'ye satış verdim. olası düşüşlerde, mesela 105 civarı endekste olabilir bir miktar daha tcd alıp uygun yerlerde yüzde 37'ye dokunmadan satmak şeklinde farklı sıtratejiler düşünebilirim. ya da opb gibi bir değişkenle portföyümü çeşitlendirebilirim.
    Acc suan iyi gidiyor
    Kords toplamis 😉

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Fon tablosu bugun gucellenmedi
    Bi sorunmu var acaba

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sikinti yok hocam
    Guncelliyor
    Sizin kayit tablida sikinti vardir...
    Ben henuz kaydedemedim
    Yarin aksam kaldirmaz umarim pangaci😆

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    zor bir karar oldu ama acc'ye veda ettim. yine güzel gidebilir ama güven kalmayınca olmuyor. yükselişlerde tcd, düşüşlerde acc sıtratejimin ikinci ayağında benim açımdan sıkıntı oluştu. şu an yüzde 37 tcd'deyim. yüzde 32 acc'ye satış verdim. olası düşüşlerde, mesela 105 civarı endekste olabilir bir miktar daha tcd alıp uygun yerlerde yüzde 37'ye dokunmadan satmak şeklinde farklı sıtratejiler düşünebilirim. ya da opb gibi bir değişkenle portföyümü çeşitlendirebilirim.
    Acc ve Tcd fonları aralık ayı içinde günlük olarak ne getirirse getirsin ayın sonuna kadar elimde tutacağım. Bakalım istatistikler yanıltacak mı? Yoksa doğru yolda olduğunu mu gösterecek. Bol kazançlar

Sayfa 693/1000 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •