Sayfa 710/1000 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Artik ACC yi birakip ,buna alternatif fon bulmamiz lazim.TCD ye bulduk ,her donemin fonu var ilelenet gitmiyot ,bence acc vizyonunu doldurdu

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kendi adıma söyleyeyim, değişken fon piyasasında Tcd kadar düzgün yönetilen bir fon şu an göremediğim için risk seviyesinide kabullenerek yaklaşık 5 aydır Tcd deyim.
    Zaman zaman giriş çıkışlarım oldu ve bu süreçte gerçekten iyi kazandırdı.
    En azından bir duruşu var fonun. Az çok ne yapacağını kestirebiliyorum. O yüzden eksi dahi getirse, neden eksi olduğunu net anlayabiliyorum.Bu duruşu ile bana en uygun fon bu, çok büyük sapmaları yok ve çizgisi belli en azından.

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Artik ACC yi birakip ,buna alternatif fon bulmamiz lazim.TCD ye bulduk ,her donemin fonu var ilelenet gitmiyot ,bence acc vizyonunu doldurdu

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katiliyorum
    Gmr nasil

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Kendi adıma söyleyeyim, değişken fon piyasasında Tcd kadar düzgün yönetilen bir fon şu an göremediğim için risk seviyesinide kabullenerek yaklaşık 5 aydır Tcd deyim.
    Zaman zaman giriş çıkışlarım oldu ve bu süreçte gerçekten iyi kazandırdı.
    En azından bir duruşu var fonun. Az çok ne yapacağını kestirebiliyorum. O yüzden eksi dahi getirse, neden eksi olduğunu net anlayabiliyorum.Bu duruşu ile bana en uygun fon bu, çok büyük sapmaları yok ve çizgisi belli en azından.
    Tcd ani dususlerde pis dusuyor endekside sollayarak
    Yaptirim onaylanirsa tcd eksi 10 bile yapabilir
    6 aylik kari 1 gecede verirsin

Ismi onemsiz dolar uzmanlarinin oldugu sitede dolarcilar
    Bistin yarin ucacagini yaziyor...ver mehteri

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Gedik yanlış, eski hali sanırım sizdeki
    Sadece gedik mi sıkıntı, diğerleri doğru ise önemli değil, gedik ile bş daha işim olmaz, linki tekrar biri gönderebilir mi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Şimdilik burdayım web, bana uyan başka bir fon yok bu piyasa şartlarında.Genel olarak baktığım zaman bisti 4 e katlamış, ppf yi ise 11 e katlamış bir performans sergiledi.Günlük düşüşleri bu süreçte fazlasıyla telafi etmiş.Benim için büyük resim daha önemli.

8. Herşey fon alacak kişinin öngörüsüne bağlı

BİST aratacak diyorsanız MAC,GMR, TKF alın.

Düşüş olur diyorsanız.Ağırlık borçlanma bir miktar da muhafazakar değişken alın.

Herşey sakata gidecek diyorsanız aıln PPF'nini kafa rahat oturun.

Sayfa 710/1000 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •