Sayfa 713/1000 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Bu tabloyu sadece ACC için mi yaptınız ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Genelde incelediğim fonlara yapıyorum üstadım ACC alımım öncesi yapmıştım ve sadece ACC kayıtlı şu an Hazır şablonum var excel gerçi şablon ama e-tabloya aktarırım

2. tcd için Yarın nasıl bir fiyat gelebilir tahmin yapan varmı?Vadeli işlemlerde viop tarafından katkı gelmesede altın etki yapacak.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. vay be. Ne hayallerle almıştım acc'yi. Son aylardaki davranışıyla olağanüstü düşüşler hariç kolay kolay düşmez izlenimi verdi. Bu uğurda da onca ralliyi ıskaladı. Bizler de borsa düşerken güzel bir kurtarıcı gördük bunu. Aylıktan yıllığa kadar istikrarlı getirisiyle az olsun temiz olsun dedirtti çoğumuza. Sadece bir güne bakıp satılır mı? Diyenler de oldu haklı olarak. Bu noktada sihirli sözcük güven. Güven kırılınca hiç bir şey, eskisi gibi olmuyor. Güya uzun vade yatırımcı moduna geçmiştim. Ne mod kaldı, ne de profil. Duygularım darma dağın moduna çoktan geçmişim de haberim yok. Sen devletsin, bilirsin: sence kabahat kimde? Bende mi? Yoksa kendi gösterdikleri sistemle örtüşmeyen davranışlarla güvenimizi kıran fonda mı? Suç kimde hekim bey

4. Seçtiğimiz fonların TEFAS'taki günlük getiri bölümünü çekebilecek bir excell formülü yazılabilirmi.
    Örneğin.

FON ADI GÜNLÜK GETİRİ
    AİS %0,045 gibi.

Mevduat disinda , al bekle yatirim.araci coktan bitti
    Trend bu, suclu yok
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    vay be. Ne hayallerle almıştım acc'yi. Son aylardaki davranışıyla olağanüstü düşüşler hariç kolay kolay düşmez izlenimi verdi. Bu uğurda da onca ralliyi ıskaladı. Bizler de borsa düşerken güzel bir kurtarıcı gördük bunu. Aylıktan yıllığa kadar istikrarlı getirisiyle az olsun temiz olsun dedirtti çoğumuza. Sadece bir güne bakıp satılır mı? Diyenler de oldu haklı olarak. Bu noktada sihirli sözcük güven. Güven kırılınca hiç bir şey, eskisi gibi olmuyor. Güya uzun vade yatırımcı moduna geçmiştim. Ne mod kaldı, ne de profil. Duygularım darma dağın moduna çoktan geçmişim de haberim yok. Sen devletsin, bilirsin: sence kabahat kimde? Bende mi? Yoksa kendi gösterdikleri sistemle örtüşmeyen davranışlarla güvenimizi kıran fonda mı? Suç kimde hekim bey
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Azer bulbul alaydin o zaman
    Bitmis kapanmis gunde bunu gorsek ne olacak
    Webcim sadece teknoloji hisselerin garip durumlarin gostermek isterdim

Aıs 0.0509
    Mac 0.4589
    Opb -0.1369
    Gpg 0.0560
    Acc 0.4034

8.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Aıs 0.0509
    Nac 0.4589
    Opg -0.1369
    Rpg 0.0560
    Atu 0.4034
    opg hangi fon

diğerleri hangi fon , neler oluyor ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Sayfa 713/1000 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •