Sayfa 753/1000 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ben de üzgünüm üstadım. çünkü hepimizin kazanmasını istiyorum. acc tcd fark etmez. ben sattım ama bu meretin dünkü yükselişe karşılık en az 0,50 kazanmasını beklerdim. aylıktan yıllığa
    istikrarlı bir getiri eğrisi, yükselişlerde arada eksi yazıp gıdım gıdım artması ve düşüş günlerinde sürpriz getiriler sağlayarak en azından aylıkta ppf'nin
    üç katından aşağı olmayacak bir getirinin büyük ihtimalle sağlanacağı gibi bir duruşu gördüğümüzden bunu aldık. belki de bunu yine sağlayacak ayrı mesele.
    ama son zamanlarda borsa uçarken düşüyor, borsa düşerken de düşüyor. mustafa üstada selam olsun. fon da olsa alyat yapılmaz. uzun vadeci olma mevzusuna
    da çekimser bakıyorum gibi görüş belirtiyordu. rakiplerinin aylık getirilerde üçe dörde katladığı bir fondan bahsediyoruz. insan ömür boyu düşüşe oynar
    mı? hadi oynadı, düşüşlerde güzel getirileri neden göremiyoruz? önceki zamanlarda bu sıtrateji iyi işlemiş ama son zamanlarda ne yaptıklarını anlamak imkânsız.
    bütün mesele tek kelimede birleşiyor. güven... güven yoksa orada durulmaz. yine güzel getiriler olur ayrı mesele. her gece borsa yükselse de düşse de diken
    üstünde yatmak durumunda bırakmaya başladılar insanları. işimiz gerçekten zormuş, tahmin ettiğimizden çok daha zormuş hem de.
    Iyiki cikmissiniz hayrani ustadim
    Acc iyice kontrolden cikmis
    Ben de simdi tumune satis veriyorum
    Yine bir cilginlik yapacam sanirim 😂

2. acc satılmıyor güncel tanımlı fiyat tanımlı olmadıgı için ihbar oluşturamazsıbız diyor teb
    Param yok kafam rahat

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Iyiki cikmissiniz hayrani ustadim
    Acc iyice kontrolden cikmis
    Ben de simdi tumune satis veriyorum
    Yine bir cilginlik yapacam sanirim ��
    şu mübarek cuma gününde bütün kalbimle şunu diliyorum: başta siz olmak üzere bütün forumdaşlarım kazansın. içlerinde de en az ben kazanayım razıyım. çünkü her ne kadar birbirimizi şahsen tanımasak ta bu sayfada bir aile gibi olduk, doğru yanlış demeden düşüncelerimizi paylaştık. aklımıza takılan konuda elimizden geldiğince birbirimize hep yardımcı olduk. ayrıca sizlerden çok şey öğrendim. zaman zaman yanlış kararlar veriyoruz ki bu gayet normal. gün doğmadan neler doğar demişler. burada da fırsatlar bitmez ve hepimiz, her geçen gün daha da artan tecrübelerimizle daha çok kazanırız inşallah.

4. GMR durum nedir?

5. webcim sana dedim dun bosuna vaktini kayb etme. sabahdan aksama baktin sonunda ne oldu !
    tam ters!

6. Tkf %1,91
    tcd %1,67
    gmr %1.12

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Azer bulbul
    Keyfin yerinde yine
    Gel seninde burnunu acc ye sokalim
    acc de varim dostum
    o gun bosaltmak isterdim seni yalniz birakmak istemdeim!

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Eib ve eid yatirimci sayisi neden o kadar dustu yoksa yanlisdmidir?
    bilen yokmu?

Sayfa 753/1000 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •