Sayfa 759/1000 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Tablo gitmis kopyalayamadim herhalde
    E-Tablo’da görüyordum, benden de gitmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun üstadım. Değerli paylaşımlar yapıyordunuz paylaşımlarınızı özleyeceğiz. Başka bir başlıkta bulurum sizi
    Pangaci tablo guncellemiyor sanirim
    Tefas kaynaklimi

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Durum bu maalesef. İlla bir şeyler yazması lazım.

Bu arada bütün fonlarıma satış verdim dostlarım. 2 ayrı BES hesabı açtım ve tüm parayı oraya nakledeceğim. Haliyle bu başlıktaki son yazım olacak. Hepiniz esenkalın.
    Hayırlı olsun, ben de fon pozisyonumu epey azalttım ve BIST portföyüne aktardım. Sadece Jale ile bir süre daha devam edeceğim. Ben de fazla yazmam sanırım artık. Başlığa emeği geçen ve boş boş yazmayan arkadaşlara teşekkür ederim, onlardan çok şey öğrendim sağ olsunlar.

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, ben de fon pozisyonumu epey azalttım ve BIST portföyüne aktardım. Sadece Jale ile bir süre daha devam edeceğim. Ben de fazla yazmam sanırım artık. Başlığa emeği geçen ve boş boş yazmayan arkadaşlara teşekkür ederim, onlardan çok şey öğrendim sağ olsunlar.
    Agzimi bozacan az kaldi

5. Webster tacirleri arardin eskiden bilgi almak için Acc yi arada defansif fonsunuz dedik çamaşır makinesi çıktınız )) tuh allah sizi kahretmesin neden böyle yaptınız kim o shortcu gelsin buraya )) fircala sunlari da kendilerine gelsin )

Alıntı Originally Posted by paracantası Yazıyı Oku
    Webster tacirleri arardin eskiden bilgi almak için Acc yi arada defansif fonsunuz dedik çamaşır makinesi çıktınız )) tuh allah sizi kahretmesin neden böyle yaptınız kim o shortcu gelsin buraya )) fircala sunlari da kendilerine gelsin )
    Arayalim ustadim
    Oglenden sonra
    Namazi kilsinlar da 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Durum bu maalesef. İlla bir şeyler yazması lazım.

Bu arada bütün fonlarıma satış verdim dostlarım. 2 ayrı BES hesabı açtım ve tüm parayı oraya nakledeceğim. Haliyle bu başlıktaki son yazım olacak. Hepiniz esenkalın.
    Sayın maydanozu, karar sizin tabi ama bes isini 2 kere değil epey bi düşünün araştırın derim

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arayalim ustadim
    Oglenden sonra
    Namazi kilsinlar da ������
    üstadım, inşallah bi ara benim aradığımda gösterdikleri davranıştan daha güzel bir şekilde cevap verirler size. o ara bayağı canım sıkılmıştı.

Sayfa 759/1000 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •