Sayfa 760/1000 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Cds yeniden 297 olmuş.
    Çin abd havası ne kadar sürecek bakalım piyasalarda, anlaşma imzalaması olmazsa yeniden ons canlanır bizim gibi borsalar negatif etkilenir.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, inşallah bi ara benim aradığımda gösterdikleri davranıştan daha güzel bir şekilde cevap verirler size. o ara bayağı canım sıkılmıştı.
    Hmm okumustum
    Benim de bir tarzim var
    Sert yaparlarsa....😂😂😂

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Cds yeniden 297 olmuş.
    Bakin news bile bist ucacak diyor

Cds dipte

4.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Borsanın yükseldiğine üzülüyoruz ACC sayesinde. Büyük iş çıkarıyorlar gerçekten, tebrik etmek lazım yönetenleri. Kulakları bol bol çınlıyordur bu ara ...
    Getirisi, götürüsüne aylık olarak bakmak lazım. 2019 yılı içinde hiç bir ay eksi kapatmamış. Eğer bu ay eksi kapatırsa güven tamamen biter. Çok şey kaybeder diye düşünüyorum. Bu nedenle ne olursa olsun ay sonuna kadar portföyde tutacağım. Yatırım Tavsiyesi değildir.

ing fon alırken marj mı uyguluyor bilen var mı acaba
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

6. dostlar bu gün için likit fon tercihiniz nedir? kcvb'de kalmaya devam mı? sonuçta üç günlük getiri alacağız. faizlerdeki düşüş devam ediyor mu? hata yapmayalım

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Tablo gitmis kopyalayamadim herhalde
     Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    E-Tablo’da görüyordum, benden de gitmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Pangaci tablo guncellemiyor sanirim
    Tefas kaynaklimi
    Tablo paylaşıma kapatıldı arkadaşlar. Eğer paylaş ve dışa aktar seçeneğinden kopyasını oluştur demediyseniz haliyle göremezsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, ben de fon pozisyonumu epey azalttım ve BIST portföyüne aktardım. Sadece Jale ile bir süre daha devam edeceğim. Ben de fazla yazmam sanırım artık. Başlığa emeği geçen ve boş boş yazmayan arkadaşlara teşekkür ederim, onlardan çok şey öğrendim sağ olsunlar.
    Bol kazançlar üstadım Tablolar konusunda yardım için rahatsız ederim arada sizi

Sayfa 760/1000 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •