Sayfa 993/1000 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. ortalık karıştı dolar borsa el ele gidiyor biri patlayacak

[İPhone 1000] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

2. [QUOTE=Sparky;3995382]Türev oranını nereden görüyorsunuz Mustafa hocam?[/QUOTE
    Teşekkürler. İnşallah günceldir oradaki bilgi. Öyleyse ACC`zedelerin yüzü güler biraz.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim,
    Merte kiziyorum. Cunku 1 yildir hep hata yapiyor. Bir insan bu kadar i
    natci olmaz degilmi...

Siz ne durumdasiniz?
    Keske tcd satmasaydiniz...
    Yineliyorum
    Dolari 5.70 lere dusururlerse
    Bist 137k ya yol alacak...ytd
    üstadım, doların sıkı duruşundan korkup perşembe günü satış yaparak her zaman yaptığım hatalarıma bir yenisini ekledim. Ama o gece haluk hocanın endeks analizlerini izleyince dolardaki yükselişe rağmen faiz ve cds'lerde yükseliş olmadığınu, cuma günü 110,700 üzeri veya 111 üzeri olacak kapanışın pazartesi 112 üzerini test etmesine zemin hazırlayacağını söylemesi üzerine cuma günü hatamı telafi etme operasyonuna başladım. O gün öğleden önce perşembe sattığımın 2 katını geçen oranla tcd alışı yapıp bu gün hesaba geçmesini beklemeden, cuma günü aldığım tutarın yarısı kadar eski tcd'lerimden satış verdim ve bu şekilde perşembe günü satış yapmadan önceki duruma yakın hale gelmeyi hedefledim. Umarım bu akşam durum iyidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sparky Yazıyı Oku
    Teşekkürler. İnşallah günceldir oradaki bilgi. Öyleyse ACC`zedelerin yüzü güler biraz.
    Güncel olmak zorunda fonlar portföy dağılımlarını hergün MKK'ya bildirmeleri gerekiyor diye biliyorum. En kötü ihtimalle Cuma gün sonunun dağılımı bu şekildedir. Bugün yeni bir pozisyon açmamışlardır herhalde.

5. Mustafa hocam tcd cokmu ekside? Eib nasil?

6.  Alıntı Originally Posted by Sparky Yazıyı Oku
    ACC Türeve bulaşmadıysa %2 ye yakın + gelmesi lazım.
    Bilmediğim için soruyorum Acc tarihinde hiç 2 ve üzeri yaptı mı? Benim tahminim yarın -0,50 ile -0.10 arası geleceği.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Güncel olmak zorunda fonlar portföy dağılımlarını hergün MKK'y
    a bildirmeleri gerekiyor diye biliyorum. En kötü ihtimalle Cuma gün sonunun dağılımı bu şekildedir. Bugün yeni bir pozisyon açmamışlardır herhalde.
    üstadım bu akşamki raporunu merakla bekliyoruz, şimdiden teşekkürler

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Güncel olmak zorunda fonlar portföy dağılımlarını hergün MKK'ya bildirmeleri gerekiyor diye biliyorum. En kötü ihtimalle Cuma gün sonunun dağılımı bu şekildedir. Bugün yeni bir pozisyon açmamışlardır herhalde.
    İnşallah piyasa ile inatlaşmamışlardır yine üstadım.Gün sonu değeri en çok merak edilen fon oldu yöneticilerinin sayesinde ...

Sayfa 993/1000 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •