Sayfa 217/1000 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Hastaneye kontrol amaçlı akciğer filmi çektirmeye gitmiştim, bir ay önce trafik kazası yaptım 7 kaburgam kırık vaziyette.Tehlike kalmamış dediler ,kefeni yırttık.
    Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

2. İsmini telaffuz etmeye bile değmez.Tahvil faizlerinin düşüşünde bile pozisyon değiştirmeyip mevduat faizine kanaat getiren bir fondan ne beklenir.Forumda piyasayı araştıran arkadaşlar kadar çaba göstermediklerini düşünüyorum.20 hissede pair trade yapıyorlar pörtföyün %80ninden fazlası sabit yatırım.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    İsmini telaffuz etmeye bile değmez.Tahvil faizlerinin düşüşünde bile pozisyon değiştirmeyip mevduat faizine kanaat getiren bir fondan ne beklenir.Forumda piyasayı araştıran arkadaşlar kadar çaba göstermediklerini düşünüyorum.20 hissede pair trade yapıyorlar pörtföyün %80ninden fazlası sabit yatırım.

gpg

4. Tcd gunluk 1% tamam

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Tcd gunluk 1% tamam
    Azer Bulbul para sayma makinesi alacaksın yakında.
    Bu gün TCD'de çok hareket beklemiyorum.
    YTD.
    Son düzenleme : jmk99; 13-11-2019 saat: 09:08.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    tcd fon pörtföyünde bir kaç hisse hariç endeksten daha fazla yükselenler var.Birde endesk alım kontratlarını eklersek yarın %2 getiri sağlarmı.

Rica etsem TCD'de hangi hisseler var, kısaltmalarını yazabilir misiniz?

7. TUA -% 0.9 getirmiş. Pozisyonu açtığımız 06.11'den bugüne -% 2.18 zarardayız bu fondan. Şu ana kadar gerek Ons Altın gerekse Dolar/TL tarafında yapmış olduğumuz öngörülerimiz gerçekleşmedi. Grafiğe baktığımda 1.480 altına sarkmayı -şimdilik- ayı tuzağı olarak değerlendirmekteyim. Trump & Erdoğan görüşmesi yeterince fiyatlandı ve asıl dikkat edilmesi gereken azil soruşturması, ertelenen HALKB davası ve diğer CAATSA yaptırımları. Ne derece etkili olur bilemem ama Azil soruşturması Trump'ın FED'e yaptığı faiz indirimi baskısını hafifletmek için kullanılacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Azer Bulbul para sayma makinesi alacaksın yakında.
    Bu gün TCD'de çok hareket beklemiyorum.
    YTD.
    jmkcim

ben ogrenciyim hic zaman zengin olmam
    piyasani sadece seviyorum ama parasi icin degil!

Sayfa 217/1000 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •