Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Hala fonu vermedim ama endekste de bir uyumsuzluk var sanki, ne yapacağız bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Borsa hala ucuz ancak

ABD'de tüketici harcamaları ve istihdam iyi geldi, Çin'de ticaret rakamı iyileşti.
    Abd tahvil stoğu geri çekildi bu para direk olarak hisse senetlerine, ABD'ye ve gelişen ülke hisse senetlerine giriyor.

Öte yandan abd ilişkileri kısmen sakin olması,kur oynaklığının şuan için azalması.

Bu nedenlerden biri bozulursa tekrar satış yer borsamız.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Borsa hala ucuz ancak

ABD'de tüketici harcamaları ve istihdam iyi geldi, Çin'de ticaret rakamı iyileşti.
    Abd tahvil stoğu geri çekildi bu para direk olarak hisse senetlerine, ABD'ye ve gelişen ülke hisse senetlerine giriyor.

Öte yandan abd ilişkileri kısmen sakin olması,kur oynaklığının şuan için azalması.

Evet çok doğru söylediniz. Fondan çıkmamamın sebebi şu; Endeksin ilk etapta 109 bin oradan 115 bine gideceğini düşünüyorum tabi arada ufak düzeltmelerle. Oralardan bir düşüş bekliyorum hemde sağlam bir düşüş ama 120 binlere gitme ihtimali de var bana göre. Tabi her gün duruma bakıp değerlendirme yapmaya devam edeceğiz. Bu yazdıklarım kesinlikle baz alınmasın ben pek anlamam bu işlerden, aman ha... Hepimizin halkında hayırlısı olsun, inşallah iyi paralar kazanabiliriz.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Borsa hala ucuz ancak

Bir tek yabancı takas oranı kafa karıştırıyor. Endeks yükseliyor ama yabancı oranı düşüyor.

https://pbs.twimg.com/media/EJvw9d5WsAA6k_j.png

4. YDI %167 gelmiş.
    Bende bugün elimdeki hisse fonlarına emir verdim karı alıp az serin sulara kaçayım

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    YDI %167 gelmiş.
    Çok iyi gidiyor, maşallah.

6. ETF +1.42 yarın 109 bandına girer görünüyor, kar satışları bugün olduğu gibi engelleyebilir.
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ETF +1.42 yarın 109 bandına girer görünüyor, kar satışları bugün olduğu gibi engelleyebilir.
    YTD
    İnşallah inşallah

8. MKK yanıltmıyorsa eğer TOT 131,48 MK yapmış.
    Yeni fiyat 164,862732

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •