Sayfa 691/1000 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. An itibariyle ACC’ye satış verdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Bu GPG Adamı yorar ,

Geçen ayin son günlerinde biraz hareket yaparak , portföyümde %5 oranında kalabilmeyi başarmıştı.

Mevduatla kiyaslayin diyorlar ,

Ben benzer değişken fonlarla kiyaslarim

Bu ay sonunculuğu kimseye birakmiyor.

Bu ayin son çarsambasi tekmeyi yer gibi duruyor.
    sn oralet, sizi soda formundan tanıyıp tecrübeli olduğunuzu da bildiğimden sormak istiyorum: gpg yerine düşünülebilecek fonlar hangileridir? mesela opb olabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    bu hafta değişkenler hep zarar yazıyor geçen hafta aldığımızı verdik, hele acc tam hayal kırıklığı oldu biraz geç girdik ana paradan zarar oldu. neyse bekleyeceğiz artık uzun vadeli yatırımcı olduk.
    Geçen hafta yazdım uzun vade yazanlara tekrar yazıyorum bu hisse içeren fonlarda karı aldın mı kaçacaksın piyasanın da durumuna göre yeni girişler bekleyeceksin.
    Şuan köşede bekliyorum piyasa nereye giderse gitsin zararım olmaz karımı aldım cebe.
    Uzun vadeci olsam şuan eksi yemiştim tteden
    Tte 2018 de yaptığı hareketi yapıyor gibi yine umarım 100lere düşer yeni giriş yaparız
    Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    An itibariyle ACC’ye satış verdim.

5.11 de 1,852627 fiyat ile aldığım ACC için satış emri verdim. Bugünkü fiyatla %6.95 kâr görünüyor. Aynı gün aldığım TCD de oran %19.96 (net oran %17.96)

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    5.11 de 1,852627 fiyat ile aldığım ACC için satış emri verdim. Bugünkü fiyatla %6.95 kâr görünüyor. Aynı gün aldığım TCD de oran %19.96 (net oran %17.96)
    TCD gibi fonun olsun

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Geçen hafta yazdım uzun vade yazanlara tekrar yazıyorum bu hisse içeren fonlarda karı aldın mı kaçacaksın piyasanın da durumuna göre yeni girişler bekleyeceksin.
    Şuan köşede bekliyorum piyasa nereye giderse gitsin zararım olmaz karımı aldım cebe.
    Uzun vadeci olsam şuan eksi yemiştim tteden
    Tte 2018 de yaptığı hareketi yapıyor gibi yine umarım 100lere düşer yeni giriş yaparız
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Ben bu arkadasa katilmiyorum...
    Kendisi sortta kalmis duygularini ifade etmis...eee hava soguk
    Sort usutuyor...
    Bir defa hisse yogun fonu degistirmeye karar verdigin an bile birinden cikip digerine girerken 1 hafta suruyor...senin bu dediginle ahanda sen gibi sortta kalirlar...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben bu arkadasa katilmiyorum...
    Kendisi sortta kalmis duygularini ifade etmis...eee hava soguk
    Sort usutuyor...
    Bir defa hisse yogun fonu degistirmeye karar verdigin an bile birinden cikip digerine girerken 1 hafta suruyor...senin bu dediginle ahanda sen gibi sortta kalirlar...
    Ne 1 haftası o kadar büyütmeyin bir fondan fona geçiş cumadan emir verirsen 3 gün hafta sonunu satış için değerlendirme yaparsan çevirmen kolay olur.
    Yada aracı kurumdan alacaksın aynı gün fondan fona geçeceksin.
    Tabiki bunu yaparken hatalar yaparsan kar yapayım derken zarar da yapabilirsin tamamen kişinin şansına ve fonu doğru okumasına bağlı.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ne 1 haftası o kadar büyütmeyin bir fondan fona geçiş cumadan emir verirsen 3 gün hafta sonunu satış için değerlendirme yaparsan çevirmen kolay olur.
    Yada aracı kurumdan alacaksın aynı gün fondan fona geçeceksin.
    Tabiki bunu yaparken hatalar yaparsan kar yapayım derken zarar da yapabilirsin tamamen kişinin şansına ve fonu doğru okumasına bağlı.
    Burada araci kurum kullanan kac kisi sizce?
    Ben de dahil herkes bankadan alim satim yapiyor...
    Cumadan satis demissiniz ama belkide bugun cikmam gerekecek. Bakin bir iki arkadas cikis vermis t2 fondan.

Bugun versem para ne zaman hesapta?
    Cuma oglenden sonra
    P.tesi alis verdim yeni fona
    Ne zaman aldi?
    Sali oglenden sonra
    Tam 1 hafta oldu...syg

Sayfa 691/1000 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız