Special Days Image
Sayfa 275/1000 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet nemalanandırma olur, kira fonları hariç hepsinde oluyor.
    Ayrıca bir avantajı olur
    Kendi bankasından alırsanız emir sabah gerçekleşir saat 14'ü beklemeye gerek kalmaz aynı şekilde satışlar da paranız sabah gelir başka fon alışı yapabilirsiniz.
    Hsbc uzerinden tefas OSD aldim.pff sinde
    1 gece baglandi
    AHU da alicaktim ama kap sayfasinda nemalandirmada repo yaziyor tereddut ettim almadim.
    Hsbc fon sayfasinda repo yaxiyor diye 1.gece repomu yapar.yoksa yine hsl pff sindemi AHU yu nemalandirir.

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Hsbc uzerinden tefas OSD aldim.pff sinde
    1 gece baglandi
    AHU da alicaktim ama kap sayfasinda nemalandirmada repo yaziyor tereddut ettim almadim.
    Hsbc fon sayfasinda repo yaxiyor diye 1.gece repomu yapar.yoksa yine hsl pff sindemi AHU yu nemalandirir.

Kap sayfasında kendi kurumu için demiştir repo, siz hsbc den alırsanız ppf yapar diğerinde yaptı ise.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Önerebileceğiniz valörsüz fon var mı? Hangi fonlara yatırım yapmalıyım fonların iniş çıkışını ne belirler? Çok soru sordum kusura bakmayın
    Ön sayfalari bakıverin
    Çok kez cevaplandı

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    2-3 yillik eurobond faiz 4.1 lere gelmis
    uzun vadeliler ise 6.5 lara
    ulke cidden duzeldi mi noluyoruz HAHA
    Merhaba ; daha önce fon alıp satmışlığım yok . mevduat faizi düşünce fonlarla ilgilenmeye başladım .Döviz arttıkça artacak ve dolar mevduat faizinden fazla getirecek bir fon arıyorum . Eurobond fonlarda yönetim ücreti %3 yazıyor genelde ellerindeki eurobondların faizlerine baktım 5 6 civarı . 5.5 desek 5.5 - 3 yönetim gideri 2.5 gibi bir rakam kalıyor . Döviz mevduatta göre artısı ne olur olurmu ?

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet nemalanandırma olur, kira fonları hariç hepsinde oluyor.
    Ayrıca bir avantajı olur
    Kendi bankasından alırsanız emir sabah gerçekleşir saat 14'ü beklemeye gerek kalmaz aynı şekilde satışlar da paranız sabah gelir başka fon alışı yapabilirsiniz.
    iş bankasında +1 valörlü kendi fonunu aldım. Hesaplarım sonunda gecelik repo yapmamışlar. MT sine sormuştum. Bir şeyler söyleyip geçiştirdi. İnternet Bankacılığında repo diye bir kısımda boşta kalan parayı repo yap diye bir ibare var. Acaba onu mu işaretlemem gerekiyordu. İş bankası ile çalışan arkadaşlar var ise uygulama hakkında bilgi verirlerse iyi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Kap sayfasında kendi kurumu için demiştir repo, siz hsbc den alırsanız ppf yapar diğerinde yaptı ise.
    Osd de yapti. Ahu dada yapar herhalde
    Bilgi icin tesekkurler

7.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Ön sayfalari bakıverin
    Çok kez cevaplandı
    okudum ama bişe anlamadım en iyisi ben yarın bankacıma sorayım bu konuyu. Hisse konusunda iyi yönlendirme yapıyor ama fon konusunda bilgisi nedir bilmiyorum umarım yardımcı olur bana

Ayrica satis fiyati ile geri alim fiyati arasi da 10-20 usd fark olur..
    Vade sonuna kadar saklarsaniz baslangictaki faiz oranindan kupon+faizi elde edersiniz.
    Size kalmis bu durum..
    Eurobond fon da yonetim gideri de olsa, size bu giderler cikarilmis hali verilir..

Alıntı Originally Posted by halil82ist Yazıyı Oku
    Merhaba ; daha önce fon alıp satmışlığım yok . mevduat faizi düşünce fonlarla ilgilenmeye başladım .Döviz arttıkça artacak ve dolar mevduat faizinden fazla getirecek bir fon arıyorum . Eurobond fonlarda yönetim ücreti %3 yazıyor genelde ellerindeki eurobondların faizlerine baktım 5 6 civarı . 5.5 desek 5.5 - 3 yönetim gideri 2.5 gibi bir rakam kalıyor . Döviz mevduatta göre artısı ne olur olurmu ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 275/1000 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •