Sayfa 307/1000 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    TTE sollamış yine
    Tcdyi en sonunda kendi kurumundan alacağım, bugün tcd den gelecek parayı başka fona geçiş mümkün olmuyor.
    Tefasdan aldığımız için dönüşlerde 1 gün kayıp geçiyor.
    14 öncesi gelecek şekilde tefasda düzenlemeler olması lazım arada 1 saat başka fona geçiş için.

Cimer üzerinden yazdım bakalım çok kişi yazarsa belki düzenlemeler yapılır.
    TCD'yi kendi kurumundan alıp satıyorum ama dönüşleri yine 14:30 Fonun kendi kurumu havuzdan karşılamadığı sürece TEFAS dönüş saatini kullanıyorlar. Kimse de havuz yapıp onu yedirmek istemiyor haliyle.

2.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Allah Allah Alkim de devre kesti, bizim fon mu çıkıyor acaba bunlardan. Önce Gubrf, şimdi Alkim, ilginç bir gün oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gubrf'de düşük fiyattan çok bir işlem olmamış. 6 TL altında 500 lot, 6.25 in altında 8600 lot işlem görmüş. Tombul parmak olabilir. Alkim'de enteresan bir şeyler döndü ama dur bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    TCD'yi kendi kurumundan alıp satıyorum ama dönüşleri yine 14:30 Fonun kendi kurumu havuzdan karşılamadığı sürece TEFAS dönüş saatini kullanıyorlar. Kimse de havuz yapıp onu yedirmek istemiyor haliyle.
    İlginç yapı kredi kendi fonlarını alınca kendisinden sabah 9 da yolluyor parayı.
    Aslında alternatif bank denemek lazım ona havuz karşılama vardı valörsüz fonlarda belki tcd de olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Gubrf'de düşük fiyattan çok bir işlem olmamış. 6 TL altında 500 lot, 6.25 in altında 8600 lot işlem görmüş. Tombul parmak olabilir. Alkim'de enteresan bir şeyler döndü ama dur bakalım.
    Bizde kalp var bilmiyorlar galiba

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Normal nal toplaması, onun günleri eksi zamanları bunu anladık
    Bistde düşüş zamanları kurtarıcı olabilir bizim için
    ACC 1 haftada %3 net getirmiş. Sert düşüşte de iyi tutunup çıkış için avantaj sağlıyor. Bu yönü bence çok iyi.
    TCD'ye de nazar değmesin 5 günlük net %6 ama risk tavan

6.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    geçenlerde iş bankasından deneme amaçlı t2 fon aldım ve ertesi gün öğleden sonra geçti. yani kendi bankamızın fonunu da alsak böyle oldu. satarken de dönüşler öğleden sonra alıyor. tefaş olmuş, olmamış hiç fark etmiyor. ziraate de sordum, maalesef durum aynı. tefaş kurulmadan önce sabah hemen hesapta oluyordu ama başka bir kurumun fonunu alamıyorduk bu kez de. şimdiki durum, ne olursa olsun güzel. o kadar fon var. alıp satıyoruz. on onbeeş ayrı kurumdan hesap açtıracak halimiz olmazdı her halde. şşimdi rahat rahat işlem yapıyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Alkim gördüğü en düşük seviye olan 27.74 den 45 bin lot civarı el değiştirmiş, anlaşmalı bir işlem sanki.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    TTE sollamış yine
    Tcdyi en sonunda kendi kurumundan alacağım, bugün tcd den gelecek parayı başka fona geçiş mümkün olmuyor.
    Tefasdan aldığımız için dönüşlerde 1 gün kayıp geçiyor.
    14 öncesi gelecek şekilde tefasda düzenlemeler olması lazım arada 1 saat başka fona geçiş için.

Cimer üzerinden yazdım bakalım çok kişi yazarsa belki düzenlemeler yapılır.
    TEFAS Takasbank uygulaması olduğu için taleplerinizi doğrudan Takasbank'ın mail adresine yollayın
    Bu konular CİMER'lik konular değil

Sayfa 307/1000 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •