Sayfa 530/1000 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. gpg nin eleştiri yapanları twiterda engellemesi yakışıksız. hakaret olmadıktan sonra neden engelliyorsun? 5 günlük getirisi - 0,2245 gibi. ben de hala bir miktar var duruyordu sadece mevduat üstü olsun yeter mantığı ile. bu hafta geçsin hala olmadı bir daha almamak üzere pazartesi satacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    gpg nin eleştiri yapanları twiterda engellemesi yakışıksız. hakaret olmadıktan sonra neden engelliyorsun? 5 günlük getirisi - 0,2245 gibi. ben de hala bir miktar var duruyordu sadece mevduat üstü olsun yeter mantığı ile. bu hafta geçsin hala olmadı bir daha almamak üzere pazartesi satacağım.
    Milleti uyandırmasınlar diye engelliyor. Tutturmuşlar bi pair trade muhabbeti. Sanki bir tek onlar yapıyor bu işi. Boş laflar. Eleştirince de alınıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    googledan ziyade bu tefaşın kendi aldığı bir önlem veri çektiğimiz her hücre tefaş sunucularına gönderdğimiz bir sorgu demek tahmin edersiniz ki burdaki 3 5 kişiden bile binlerce sorgu döngüsü oluyor onlarda sunucu trafiğini kontrol altında tutmak için google sheetten gelen sorguları kısıtlama yoluna gidiyorlar. aslında bunun çözümü zor değil tefaş bize fiyatlar için api sunsa bu sunuculardaki yük en az %80 azalır.
    TEFAS'ın iletişim numarasından ilgilileri aradım. Veri çekmek nedir haberleri yok. Şaşırdım mı, hayır. Mail gönderin bakalım dediler.

4. Allah yardımcımız olsun, daha bu fon piyasası emekleme aşamasında. Yatırımcı sayısı biraz daha arttığında işimiz giderek zorlaşacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Allah yardımcımız olsun, daha bu fon piyasası emekleme aşamasında. Yatırımcı sayısı biraz daha arttığında işimiz giderek zorlaşacak.
    Ben de akşam mail atayım, sayı artınca daha çok onemserler.

Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    opb neden satışa kapalı bilen var mı acaba ? dünde aynı idi
    gereksiz meşguliyetim için özür. masaüstü pc den sorun gözükmedi ve halledildi.

tte için görüşler nedir acaba. aldım yattım güzel gidiyor
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

7.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Ben de akşam mail atayım, sayı artınca daha çok onemserler.
    Üstadım, bir kopyasını da buraya atar mısınız ? Sunucudan veri çekmeyi yeni öğrenen biri olarak ne yazacağımı da bilmiyorum yalan yok.

8.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    gereksiz meşguliyetim için özür. masaüstü pc den sorun gözükmedi ve halledildi.

tte için görüşler nedir acaba. aldım yattım güzel gidiyor
    Daha yolu görünüyor 100lerde iken geleceği parlak demiştim ancak düzeltme yapmadan gidiyor bu düşündürücü.
    Ben karı aldım ağırlık baya azalttım ondan dolayı.

Sayfa 530/1000 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •