Special Days Image
Sayfa 531/1000 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    gereksiz meşguliyetim için özür. masaüstü pc den sorun gözükmedi ve halledildi.

tte için görüşler nedir acaba. aldım yattım güzel gidiyor
    Insanoglu ac gozludur ustadim
    Bu is kumara doner sizin cikmaniza musade etmez
    Kar almissiniz zaten
    Yerinizde olsam cikardim
    Isterse bundan sonra hep iyi versin ama cebe girmeyen kar kar degildir...
    Bu fon akil kari degil
    Gecmisine bakin anlarsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Üstadım, bir kopyasını da buraya atar mısınız ? Sunucudan veri çekmeyi yeni öğrenen biri olarak ne yazacağımı da bilmiyorum yalan yok.
    Tabi ki hocam.
    Şimdi ben şöyle bir dilekçe yazdım, ancak henüz göndermedim, akşama diye düşünüyorum. Fakat eksikler, yanlışlar var ise duzeltmeleri yapabiliriz arkadaşlar.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sayın TEFAS yetkilisi,

Bir süredir yatırım fonu alıyor ve getiriyi Google Sheets üzerinden takip ediyorum. Bu esnada TEFAS'tan "güncel fon fiyatı" verisini Google Sheets'e aktarıyorum. Ve bu veriyi kullanarak kendi sayfamda bir çok hesap yapıyorum.

Ancak 2.12.2019 gününden beri sitenizden güncel fon fiyatını kendi sayfama aktaramıyorum ve bu, getiri hesaplarında sıkıntı yaratıyor.

Sanırım, sorgu kısmından sonra veriyi alma ( fetch) aşamasında bir kod değişiminiz oldu. Bu kodu, sisteminize sadık kalarak yeniden eski haline getirebilirsiniz sorunum ortadan kalkacaktır. ( Buna dair bir API çalışması olur ise çok daha iyi olacaktır düşüncesindeyim. )

Gereğinin yapılmasını rica ederim.

İyi çalışmalar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sayın üstadım, gayet tabiki yazdığımız tüm rakamlar gerçek ve doğru. Bu konuda asla ve kat'a hiç kimsenin en küçük bir endişesi olmasın. İşin tablo kısmına gelince, başta sayın yuji ve Kartal olmak üzere bir çok dostumuzun katkısı var o tabloda, ben sadece 1-2 ilave yaptım o kadar. Zaten gösterge amaçlı bir şey ve son derece yararlı olduğunu değerlendirmekteyim. Eskiden fiyat güncellemelerini elle yaptığım için zamanımı alıyordu, şimdi kendisi çekiyor bilgileri. Bu itibarla ilk fırsatta yeni bazı fonlar eklemeyi düşünüyorum, özellikle hisse yoğun fon tarafından.

Nezaketiniz için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
    Kamil benim aldığım fonlarda yaptığını tablonun etkisi çok fazla. Tekrar teşekkür ederim. Lakin dediğiniz gibi tabloya yeni fonların eklenmesi çok iyi olacaktır. Bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Üstadım, bir kopyasını da buraya atar mısınız ? Sunucudan veri çekmeyi yeni öğrenen biri olarak ne yazacağımı da bilmiyorum yalan yok.
    tefaşın geliştirici takımına mail atmak lazım müşteri temsilcileri sallar yetkin birine ulaşabilirseniz bizde arayalım birlikten kuvvet doğar.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bilemiyorum ustadim ama sny bazli olduguna eminim ama nasil fiyatlandiriyorlar bilmiyorum
    Bir de bunun kac defa gosterilecegi sayisi felan vardir kesin
    Bir de en önemlisi hangi saat aralığında göstereliceği de fiyatta belirleyici unsur. Örneğin hemen haber öncesi ya da sonrası ile gece saar 24.00 de gösterilecek reklam fiyatı aynı değildir. Ama kim ne derse desin yüksek maliyetli bir iştir.

6.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    tefaşın geliştirici takımına mail atmak lazım müşteri temsilcileri sallar yetkin birine ulaşabilirseniz bizde arayalım birlikten kuvvet doğar.
    Üstadım, 3 ayrı kişi birbirine aktardı ve en son aktarılan yetkilinin bana verdiği cevabı sundum sizlere. Muhtemelen bu yazılım işlerini dışarıdan alıyorlar. Böyle bir geliştirici takımları olduğuna inanmak istiyorum. Elektronik postayı gönderdim kendilerine, gelecek cevabı burada paylaşacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Baska bankanin fonu oldugu icin oglenden sonra gorebilirsiniz hesabinizda
    Sağol web. Bu arada ACC yi portföye ekledik. Güzel bir giriş yaptı.

8.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Milleti uyandırmasınlar diye engelliyor. Tutturmuşlar bi pair trade muhabbeti. Sanki bir tek onlar yapıyor bu işi. Boş laflar. Eleştirince de alınıyorlar
    gpg'ci arkadaşlarım, adamların alıngan olduklarını bildiğiniz halde neden kalp kırarsınız? şu üç günlük dünyada hiç kalp kırmaya değer mi? neden sessiz sessiz oturmazsınız? fonun tanıtımına bakın:
    Tasarruf sahipleri yatırımlarına yön verirken pek çok soruya cevap üretmek zorundalar.

Dolar euro altın gümüş hisse senedi tahvil mevduat arasında seçim yapmak, bu tercihler ile yetinmeyip hangi finansal enstrümana ne zaman hangi ağırlık ile varlık dağılımında yer vermeliyim sorusuna da yanıt üretmek durumundalar.
    Son yıllarda piyasaların değişkenlik gösteren şartları bu yanıtları ayda hatta bazen haftada bir gözden geçirmeyi gerektiriyor.
    Bu sorulara sizin yerinize yanıt üretmek üzere Gedik Portföy Fon Yönetim Müdürü Eral Karayazıcı tarafından yönetilen yeni yatırım fonumuz Gedik Portföy Birinci Değişken Fonu ( Tefas Kodu : GPG ) tercihinize sunuyoruz.
    GPG NEYE YATIRIM YAPIYOR ?
    Bu yatırım fonu döviz tahvil veya hisse senedi fonları gibi belirli bir enstrümana ağırlık vermiyor. Her birine eşit ağırlık ile yatırım yapan sepet bir fon da değil.
    GPG, izahnamesinde yer aldığı üzere aşağıda sıralanan tüm finansal seçeneklere belirtilen limitler dahilinde yatırım yapabiliyor. Tercihlerini hangi enstrüman ne oranda ağırlık kazanmayı hak ediyorsa bu doğrultuda gerçekleştiriyor
    şu tanıtımı okusam, çok net konuşuyorum şunu düşünürüm: tam benim aradığım fon. ne kadar güzel, benim yerime her hafta düşünüp taşınıyor ve neye yatırım yapılması gerekiyorsa ona yatırım yapıyor. hatta bu güzellik karşısında nasıl bir teşekkür edeceğimi dahi bilemem. ayrıca bu aldatmacayı, pardon güzelliği daha iyi lanse edebilmek için bir de twitter sayfası açmışlar, işler yoluna girmiş fon büyüklüğü 125 milyonu aşmış ki yakında 150'yi aşar.
    peki siz ne yapıyorsunuz? adamların ayaklarına taş koyuyorsunuz. twitter'den eleştirmek ne demek? hiç olacak iş mi şu yaptığınız? sonra da engellediler falan diyorsunuz. engellemeyip te ne yapsın? millet dışı yeşil türbe olunca ziyarete geliyor, içine bakıp ta estağfur tövbe demiyor. adamların düzenlerini bozmaya hakkınız yok kusura bakmayın.
    şaka bir yana fon tanıtımını okuyup bir de işleyişine baktığımda şahsen, bu fonu almadığım gibi semtinden dahi geçmem diyorum. getirisi ne olursa olsun almam. çünkü dürüst değiller. bunun en önemli kanıtı fon tanıtımında yazdıkları gibi bir şirinlik yok. bana göre dışı yeşil türbe, içi de estağfur tövbe. tövbe tövbe.

Sayfa 531/1000 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •