Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Webster üstadım siz hangi fonlardasınız?

Ben GPG'de idim ama artık fon çok şişti 100 milyonu geçti ve kazanç düştü. TCD de korkutuyor ne yalan söyleyeyim. Çok agresif bir fon gibi.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Su baslikta ben kadar ovgu alan yoktur
    Fesatlanma
    Herkesi zarar ettiriyorsun...
    Benim sayemde cok kisi para kazandi

Digeride ayda bir gelip ahkam kesmesin
    Birsey biliyorsa surekli gelsin de bilgisinden faydalanalim...tabiki biliyorsa...

Ilkokulda arkadasini gazlayip
    Ogretmene sikayet etsene diyen cocuk gibi millete yonetime sikayet et deyip durma

Foruma gelip bilgimi paylasmama karari aldim...hadi sizleri gorelim millete nasil akil vereceksiniz...meydan sizin...
    Bir kere burada yatırım tavsiyesi vermek yasak çok meraklıysan yatırım firmalarında işe başlayabilirsin.
    Kimseye burada para kazandırıp kaybettirme gibi bir şey olamaz sen kendini potföy yöneticisi sanıyorsun galiba !
    Burada herkes bilgisini az çok demeden paylaşıyor bunlar harmanlanıp ortaya kendi isteğine göre bir şeyler çıkarıyorsun,gelelim senin çok çok büyük önerilerine sabah akşam şu uçacak kaçacak emmi amca aslan kaplan nasılsın bu kadar aç bak geçmiş mesajlarını 10 mesajından 9'u bu şekilde...
    Bir kişi övgü alıyorsa bunu kendisi sürekli söylemez ben yaptım ben yaptım diye başkaları konuşur söyler zaten.
    Yönetime şikayet etmeyin diyorsun ya biz çok meraklı değiliz zaman ayırıp senin mesajlarını bildirmeye ama mecbur bırakıyorsun seni bu başlıkla belki 10 defa uyardım ilk başta rica ile ama sen devam ettin,uzaklaştırma aldın yine devam ettin!
    Bugüne kadar 100 lerce mesaj attınız 2 kişi bana karşı hiç birine cevap vermedim bilerek ama herkesin bir sabrı var.
    Bir cevabın varsa cafe konusuna yaz burayı meşgul etmeye gerek yok.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim ama excel değil sanırım bu spreadsheet. Excel kodu bulamaz mıyız?

Sadece fonun anlık değerini Tefas'tan alsa yeter karşılaştırma vb. istemiyorum.
    Ornek
    =QUERY(SPLIT(QUERY(IMPORTHTML("https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TCD"; "list"; 4); "SELECT * LIMIT 1 OFFSET 0");"(TL)");"SELECT Col2")

Ayrıca sizin dediğin şekilde ve başka özellikleri olan bir site üzerinde çalışıyorum
    Olacak bazı özellikler
    Tüm fonların mevduat karşılıkları,fiyata göre mk hesaplama otomatik,analiz rapoları,fon kap haberleri,izahnamesi vs. gibi şeyler tek sayfadan ulaşabileceksiniz.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku

Ornek
    =QUERY(SPLIT(QUERY(IMPORTHTML("https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TCD"; "list"; 4); "SELECT * LIMIT 1 OFFSET 0");"(TL)");"SELECT Col2")
    NewsTR hocam bu Excel kodu mu? yapıştırdım ama herhangi bir veri almadı.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim ama excel değil sanırım bu spreadsheet. Excel kodu bulamaz mıyız?

Sadece fonun anlık değerini Tefas'tan alsa yeter karşılaştırma vb. istemiyorum.

Daha önce de paylaşmıştım ama kaçırdınız galiba
    Tekrar yükledim: https://we.tl/t-nUIUCV73rD

5. STH ile ST1 birleşiyormuş. Hisse fon sayısı azalmaya başlıyor sanki
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun 12/11/2019 tarih ve 12233903-305.01.01-E.14260 sayılı yazısı ile Strateji Portföy Yönetimi A.Ş. Hisse Senedi Şemsiye Fonu'na bağlı Strateji Portföy İkinci Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)nun Strateji Portföy Birinci Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) bünyesinde birleştirilmesine izin verilmiş olup, b irleşme işlemi 16/12/2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by kartal Yazıyı Oku
    tcd +%1 den aşağı gelmez hocam. @shangil duydun mu ?
    evet duydum!

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ayrıca sizin dediğin şekilde ve başka özellikleri olan bir site üzerinde çalışıyorum
    Olacak bazı özellikler
    Tüm fonların mevduat karşılıkları,fiyata göre mk hesaplama otomatik,analiz rapoları,fon kap haberleri,izahnamesi vs. gibi şeyler tek sayfadan ulaşabileceksiniz.
    Çok güzel olur, benim de aklımda var sürekli ama fırsat olmadı bir türlü
    Kolay gelsin

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Olacak bazı özellikler
    Hayırlı olsun dağılım raporlarından tahmini getiride hesaplayabilecek mi siteniz

Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •