Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Ben excel de fonun bugunku fiyatini yaziyorum.
    O bana dunku deger ile olan farkindan Banka MK yi verecek hesaplamayi yapiyor.
    Ayrica bir onceki gun ile olan farkindan da guncel kazanc hesabi ve toplam kazancimi excel ile takip ediyorum.

Ben o ornek excel dosyada fon ismini ve linkini degistirdim ama guncel fiyati degistiremedim, nerede guncelle vb yapmamiz gerekiyor
    A kolonundaki yeşil butona basmak lazım. güncel fiyatı otomatik çeker

2. kvba ,ppf,kvks fonları arasında belirgin getiri farkı olmayacak gibi duruyor bugün.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tcd'lerimin tamamına satış verdim. pişman olursam pazartesi yeniden alırım, şöyle bir duruma bakayım ne olacak.
    Neden? !!....

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Neden? !!....
    endeks yıl başından beri aşamadığı seviyelere geldi. bu kez geçebilir gibi ama dışarıya da bağlı olarak zorlanabilir de. belki de hata ettim ama kârımı alıp 105 binin geçilip geçilmeyeceğine göre yeniden alabilirim diye düşündüm.

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    kvba ,ppf,kvks fonları arasında belirgin getiri farkı olmayacak gibi duruyor bugün.
    1 ve 2 yıllıklar kırmızı, değişmezse kvba, ppf den iyi getirir.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    endeks yıl başından beri aşamadığı seviyelere geldi. bu kez geçebilir gibi ama dışarıya da bağlı olarak zorlanabilir de. belki de hata ettim ama kârımı alıp 105 binin geçilip geçilmeyeceğine göre yeniden alabilirim diye düşündüm.
    gordugum kadar tcd sadece endekse bagli degil. neyse bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    1 ve 2 yıllıklar kırmızı, değişmezse kvba, ppf den iyi getirir.
    kvba fonlarda iki yıllık tahvil pek bulunmaz bana sanki ppf ler burun farkıyla önde bitirecek gibi geliyor haftasonu için ama kvba fondayım ve pozisyon değiştirmedim extra komisyon kesecekleri için.

8.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    kvba fonlarda iki yıllık tahvil pek bulunmaz bana sanki ppf ler burun farkıyla önde bitirecek gibi geliyor haftasonu için ama kvba fondayım ve pozisyon değiştirmedim extra komisyon kesecekleri için.
    extra komisyon?
    iş bankası 808 ve 801 lerde(kvba ve ppf) komisyon yok ama..sizinkini bilemedim

Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •