Sayfa 254/1000 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    extra komisyon?
    iş bankası 808 ve 801 lerde(kvba ve ppf) komisyon yok ama..sizinkini bilemedim
    ziraat bankasına özgü haraç sistemi diyelim, diğer bankalarda da gördüm fakat uygulamıyor olabilirler.

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    gordugum kadar tcd sadece endekse bagli degil. neyse bol kazanclar
    hisse senedi alır satar gibi fon alıp satma hastalığım yanlış zamanda nüksetti gibi. sanırım vebster üstadın dediği gibi tcd'yi daha yüksekten almak zorunda kalacağım. ama bu bana ders olacak. üç aylık borsa getirisi yüzde 4 civarı, üç aylık tcd getirisi yüzde 30. bunları hiç hesap etmiyoruz ve yanlış yapıyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    hisse senedi alır satar gibi fon alıp satma hastalığım yanlış zamanda nüksetti gibi. sanırım vebster üstadın dediği gibi tcd'yi daha yüksekten almak zorunda kalacağım. ama bu bana ders olacak. üç aylık borsa getirisi yüzde 4 civarı, üç aylık tcd getirisi yüzde 30. bunları hiç hesap etmiyoruz ve yanlış yapıyoruz
    Aynen öyle, birde cesaret edip fazla giremiyorum ben, öyle oluncada o TCD nin %30 u bişeye benzemiyor portföyümde maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bence cok fon alis satisi yanlistir yani degismek cunku stopaj kesiliyor her zaman

5.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Aynen öyle, birde cesaret edip fazla giremiyorum ben, öyle oluncada o TCD nin %30 u bişeye benzemiyor portföyümde maalesef.

cesaret edip girmiyorsunuz bence
    tcd riski 7 di. biliyormusunuz yani ne? yani tum para kayb olsa hic bir sey yapamazsin kardesim

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    cesaret edip girmiyorsunuz bence
    tcd riski 7 di. biliyormusunuz yani ne? yani tum para kayb olsa hic bir sey yapamazsin kardesim
    Evet zaten frenleten o ama endekste güzel ne bileyim. Yine de az olsun bizim olsun.

7. konu disi dir ozur dilerim. Burada ziraat kredi karti kullanan varmi ben bir ozel yardimzi olsun?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ayrıca sizin dediğin şekilde ve başka özellikleri olan bir site üzerinde çalışıyorum
    Olacak bazı özellikler
    Tüm fonların mevduat karşılıkları,fiyata göre mk hesaplama otomatik,analiz rapoları,fon kap haberleri,izahnamesi vs. gibi şeyler tek sayfadan ulaşabileceksiniz.
    Bu siteyi buradan Hissenet ailesine duyurduğunuz için teşekkür ederim.
    İlk üyeniz ben olacağım.
    Hissenet'in üyelerini tümden toplarsınız, iş modeliniz reklamınız çok iyi.
    Forum da olacak mı?
    Son düzenleme : jmk99; 15-11-2019 saat: 19:01.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 254/1000 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •