Sayfa 992/1000 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Mert cigerim
    Gel lan tamam bist 99 olacak
    Kusme

Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Önceki dönemlerde defansif yapısı ile ben de takip ediyordum. Son dönem türevi çok kötü kullanıp , piyasa hareketlerinde terste kalıyorlar. Portföyündeki hisseleri takip edip ,kazandığını sanıyorsun. Ertesi sabah hüsran ve öfke... Tamam TCD ve diğerleri de düşüyorlar, hem de bazen sağlam düşüyorlar ama neden düştüğünü biliyorsun en azından. Bir fonu alıyorsam karakterini ve risk algısını bilmek isterim. Yoksa yazı tura atmaktan ne farkı kalır yatırımın. Yine de karar sizin tabii. Ben sadece ACC ile ilgili tecrübemi paylaşmak istedim.
    Teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Acc bugün de %1 vermesin sataram köyü
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya yok turk
    Ayak yapiyor
    Isine gelince senden benden iyi turkce konusuyor
    Syn hekimbey
    ben hekim değilim... bi kere hekim olan birisi meslek yemini gereği zaten doğruyu söylemek zorunda olduğu için hekimim der... şu psikolojinden bi kurtulamadın ... eski yazılarımda halen duruyor forumda , git bak , meslek hayatımda yüzlerce davaya girdim diye yazmışım .... şimdi ben avukat mı oldum ? panamada armatörüm ... tıp yayınlarını okursan sen de beim gibi herbokologluk konusunda , sağlıkla ilgili bilgileri de öğrnmiş olursun...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

5. ACC Türeve bulaşmadıysa %2 ye yakın + gelmesi lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Acc bugün de %1 vermesin sataram köyü
    %1 ve üzeri gelmesi muhtemel. %2.8'e düşmüş türev oranı ki bu kadar düşük olduğunu hatırlamıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    %1 ve üzeri gelmesi muhtemel. %2.8'e düşmüş türev oranı ki bu kadar düşük olduğunu hatırlamıyorum
    Türev oranını nereden görüyorsunuz Mustafa hocam?

8.  Alıntı Originally Posted by Sparky Yazıyı Oku
    Türev oranını nereden görüyorsunuz Mustafa hocam?
    Fonun TEFAS sayfasında grafiğinin altında Fon Varlık Dağılımı kısmında gösterilen pasta dilimli grafikte gözüküyor hocam

Sayfa 992/1000 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •